DJ Decks, Tha Alkaholiks, Kara i Przemek Ferguson we wspólnym utworze!

"Wycofaj się/Back out" to piąty klip promujący "Mixtape 7", którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem DJ Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

Na dwa dni przed premierą albumu DJ Decks zaprezentował kolejny numer z tracklisty. Swoje zwrotki do "Wycofaj się/Back out" dołożyli inni przedstawiciele StoproRap - Przemek Ferguson i Kara. Jest to pierwsza kooperacja w takim składzie, a także pierwszy występ młodej raperki z Krakowa na kanale StoproRap. Bogatszą historię w labelu ma Przemek Ferguson, który do tej pory zdążył wydać dwa solowe tracki - "Honor" i "Jesse Pinkman".

The Alkaholiks, to amerykańska grupa rodem z Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, które osiągnęły spory sukces. Ich debiutancki krążek "21&Over" wyprzedał się w 200 tysiącach egzemplarzy. 

DJ Decks przygotował także niespodziankę dla fanów - w piątek, w dniu premiery "Mixtape 7" w Na Mieście Restaurant by Body Chief w Poznaniu odbędzie się spotkanie podczas którego będzie możliwość porozmawiania o płycie, zdobycia autografu na krążku, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Event rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Dj Decks Mixtape 7 - Tha Alkaholiks/Przemek Ferguson/Kara - Wycofaj Się / Back out (Official Video)

Real HH 90
Dj Decks i jego Mixtape 7 dla mnie jedna z lepszych płyt pl w tym roku moje top 10. Brawo Dj Decks jak zawsze wysoki poziom. Big Up

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>