StoproRap publikuje rozmowę z Przemkiem Fergusonem

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przedwczoraj sprawa Przemka Fergusona znalazła kontynuację w wymianie zdań Kałacha i Remika. Wczoraj natomiast wytwórnia StoproRap opublikowała rozmowę z Przemkiem na Messengerze. Jak się okazało, raper doszedł z wytwórnią do porozumienia i skupi się aktualnie na terapii, w której wspiera go label.

StoproRap opublikowało rozmowę Remika z Przemkiem. Jej inicjatorem był właściciel wytwórni, który okazał wsparcie raperowi: "Przemo, rozmawiałem z mamą i wiem, że się przejmujesz, że kroi sie znowu afera z Tobą, Fakt, Kałach wkleja Twoje stare rozmowy z nim, jak byłeś w fazie manii po narkotykach. Gdzie sądzę, ty sam tych rozmów nie pamiętasz... Nikt na Ciebie nie jest zły w StoproRap  i nie będzie zły, cokolwiek zobaczymy, czegokolwiek ten człowiek nie opublikuje. Dziś dla nas liczy się tylko Twoje zdrowie! Została ostatnia prosta terapii w ośrodku, a potem długa walka poza ośrodkiem zwana życiem!. Jeszcze raz proszę skup się tylko na programie leczenia - nie przejmuj się swoją karierą, ani tym co się dzieje aktualnie w internecie. Wytłumaczysz ludziom wszystko jak wyjdziesz. Zdrowia, jesteśmy z Tobą na dobre i na złe."

W swojej wiadomości Przemek podziękował za dobre słowo i za wsparcie: "Na wstępie dziękuję za pomoc jaką okazaliście i okazujecie mi podczas pobytu w ośrodku. Teraz czuję się dobrze, aczkolwiek masz rację, że afery wokół mojej osoby są niepotrzebne. Jestem świadom tego, że zbłądziłem i zawiodłem wielu ludzi swoim zachowaniem, jednak chcę wrócić do was z podwójną siłą i energią, zarówno życiową, jak i artystyczną. Dziękuję za miłe słowa, które są dla mnie ogromnym wsparciem. Widzimy się niebawem."

Wychodzi na to, że relacje między raperem, a wytwórnią są już dobre.

 

 

Galeria

Anonim.
Hiphop.pl był pierwszym portalem o kulturze HH Gimby
Rysiek z klanu
Ja się pytam po jakiego .uja w to barany publikujecie??????? Chłop ma problem a wy jeszcze większa gownoburze urządzacie w okol jego osoby!!!!!! Remik i to jest .urwa profesjonalizm???????? Jesteś śmieszny!!!!!!!!! Zdrowia Przemek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>