Przemek Ferguson publikuje oświadczenie w sprawie zawieszenia klipu

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-14 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po wczorajszym zawieszeniu premiery klipu, losy Przemka w StoproRap stały pod wielką niewiadomą. Raper dziś publikuje oświadczenie, odnosząc się do zarzutów o "flexowanie". Oprócz tego wyjaśnia również, jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy oraz stawia warunki swojej wytwórnii.

W ponad 9-minutowym filmiku, Przemek wyjaśnił m.in. na co przeznaczył wszystkie swoje pieniądze zarobione w Stopro oraz, że miał prawo opublikować screen przelewu bez żadnych komplikacji prawnych. Raper przyznał również, że ma problem z używkami, jednak nigdy się z tym nie krył.

Co do samego StoproRap, Ferguson opowiedział, że po rozmowie telefonicznej z DJ-em Decksem miał dostać wypowiedzenie umowy z wytwórnii, jednak tak się nie stało. Label opublikował wtedy oświadczenie o zawieszeniu premiery klipu, a raper dowiedział się o tym z internetu, a nie bezpośrednio od przełożonych. Przemek przyznał, że wytwórnia nie traktuje go poważnie jako artystę, dodając, że w kwestii finansowej są jak najbardziej fair.

Głównym tematem filmiku pozostała, jednak premiera singla. Ferguson postawił przed wytwórnią ultimatum, które wymaga, by ta w przeciągu 72h opublikowała jego teledysk albo przysłała wypowiedzenie. Teraz pozostaje nam czekać na oświadczenie StoproRap i wyjaśnienie sprawy.

Gnur
Grubas się skończył zanim się zaczął xD
6x6=?
Fareguson to taki Ferdek rapgry XD Panie Ferdku, jesteś pan po prostu głupi jak but. Słuchaj pan, informacje zawarte w umowie (zwłaszcza te pieniężne) są poufne, nie można się nimi dzielić a tym bardziej na internetach :))) Poza tym przedupcyłeś pan pieniądze przeznaczone na nagranie albumu na swoje widzimisie i dziwi cie to że cie pogonili?! :))) Życzę zdrowia i wyjścia z nałogu panie Ferdku...
Ema
Kompletnie nie wiem skąd ta burza. Typ udostępnił przelew i wytwórnia nagle wykazuje troskę, zabiera mu instagarm i nie wrzuca klipu? To jakiś żart? Jesteś Remik jego ojcem? Czy w zapisach jest że ma być trzeźwy. Ja tam rozumiem to udostępnienie przelewu jako to że chłopak się cieszy że spełnia marzenia i zaczął zarabiać z rapu, nie widzę w tym żadnych złych intencji(generalnie są to też kwoty na tyle małe że ciężko odebrać to jako "flex).
Anonim
Myślałem że jest mądrzejszy xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>