Przemek Ferguson przeprasza fanów i publikuje obszerne oświadczenie

Po 4-miesięcznej nieobecności i problemach z wytwórnią Przemek Ferguson wrócił na swoje social media, gdzie wystosował oświadczenie, w którym opisał co działo się z nim przez ostatnie miesiące oraz przeprosił fanów, których zawiódł.

Na początku raper przyznał, że fanom należy się parę słów wyjaśnień, a oświadczenie było najtrudniejszym tekstem, jaki przyszło mu pisać.

"Od dłuższego czasu zmagam się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, mój stan tak się pogorszył, że wymagał leczenia odwykowego a także leczenia u psychiatry. Cały ten czas przebywałem w ośrodku odwykowym. Z dnia na dzień, kiedy trzeźwiałem dochodziło do mnie, iż zawiodłem wiele osób a niejedną wręcz upokorzyłem. Te wszystkie złe rzeczy zaczęły się kilka miesięcy po podpisaniu kontraktu fonograficznego. Zbiegły się również z chorobą mojego taty i w konsekwencji z jego śmiercią. Początki współpracy z StoproRap przebiegały w całkowitej abstynencji jednak później poległem, co przyniosło wiele szkód i porażek. Nadmierne spożywanie środków psychoaktywnych powodowało to, że nie byłem sobą. Nie potrafiłem pogodzić się z odejściem mojego taty co nie jest jednak moim usprawiedliwieniem. W końcu cała sytuacja mnie przerosła i po namowie mojej mamy zdecydowałem się na leczenie. Zdaje sobie sprawę, że te kilka słów które dla Was przygotowałem nie naprawi odrazu całej sytuacji, nawet tego nie mogę oczekiwać.  Jednak ja nadal chce spełniać swoje marzenie, którym jest tworzenie muzyki. Chciałbym żeby moja niechlubna historia była przestrogą dla młodych ludzi. Wiem, że podobno wszytko można robić z umiarem, z głową, z rozsądkiem. Możliwe. Ja jednak tak nie umiałem. Dlatego jedno co mogę dziś Wam powiedzieć to: uważajcie na siebie. Narkotyki, alkohol, substancje psychoaktywne - nie są dla każdego. Na pewno nie są dla mnie. Tej jednej rzeczy chyba udowadniać nie muszę." - tłumaczy Przemek.

Potem raper podziękował za wsparcie wytwórni i rodzinie oraz przeprosił fanów, którzy w niego wierzyli.

"Nie wiem co by się stało gdyby nie pomoc mojej rodziny i wytwórni- Decksa i Remika. Podali mi rękę w momencie kiedy mało kto w tak bezinteresowny sposób chciał mi pomóc. Dziękuje też Peji za słowa wsparcia w trakcie mojego leczenia." - pisze reprezentant StoproRap. - "Na końcu chciałbym przeprosić wszystkich moich słuchaczy, którzy wierzyli, że Przemo rozwali. Przepraszam Was wszystkich razem i każdego z osobna. Nie chce od Was dziś drugiej szansy, nie zasługuje na nią jeszcze teraz. Jednak proszę nie skreślajcie mnie jako człowieka. Chce spróbować jeszcze raz... Dziękuje Mamo." 

Witam wszystkich. Po mojej cztero miesięcznej nieobecności należy się Wam pare słów wyjaśnień. Choć nie ukrywam...

Opublikowany przez Przemek Ferguson Czwartek, 4 lutego 2021
Killarmy
Klimczyk czy Cerekwicka wydały płyty w styczniu i zjadają te wszystkie wyżej wymienione.
szast_prast
Nie lubię patrzeć jak ludzie upadają ale uwielbiam patrzeć jak się podnoszą.glowa do góry i do przodu chlopaku
s,.
Dragi i alko już nie jednego z planszy zmiotły... powodzenia w walce

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>