Szpadyzor Records

Szpadyzor Records

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 13:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Hip-hopowym Internetem wstrząsnęło w ostatnich dniach zwarcie między Winim a Remikiem dotyczące sprzedaży StoproRap - pełną wymianę zdań między nimi publikowaliśmy Wam tutaj. Teraz swój komentarz wystosował Michał Kwiatek, założyciel Szpadyzor Records czy Ticketos, przez wiele lat sterujący także marką El Polako. Jego wypowiedź podał dalej na swoim instastory DJ Decks.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Gural promuje swój nadchodzący album tytułowym singlem "Dom Otwartych Drzwi".  Za produkcję odpowiada Tailor Cut. Raper w opisie do teledysku napisał, że dedykuje ten kawałek wszystkim miłośnikom drzew.

dodano: 2013-06-11 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Heavy Mental - Pierwszy Krok feat. Bu, Gruby Mielzky

Dlaczego: promocja legalnego debiutu ekipy naszego Młodego Wilka rusza pełną parą. Szpadyzor Records wypuszcza już drugi singiel promujący nadchodzący self-titled składu Heavy Mental zatytułowany "Pierwszy Krok". W zobrazowanym teledyskiem kawałku gościnnie wystąpili Bu i Gruby Mielzky. Od dzisiaj także możecie zamawiać album w preorderze na stronie El Polako wraz z limitowaną koszulką HEAVY MENTAL.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-05-20 21:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Idzie nowe. Nowe Szpadyzory. Nowa płyta. Nowy zespół." - mówi nam enigmatyczny opis pod tym zdjęciem, ale możemy napisać wam o tym coś więcej i nie ukrywam, że miło nam to robić, bo to jedna z osób, które z naszej 16-tki przed startem akcji były najsłabiej kojarzone w szerokim gronie - mimo wyrobionego stylu i wysokiego poziomu lirycznego. Na zdjęciu wprawdzie dobrze tego nie widać, ale najnowszym nabytkiem Szpadyzor Records został ubiegłoroczny Młody Wilk, Biak i współtworzony przez niego tercet Heavy Mental. Dokładniejsze info już wkrótce, miejcie nas na oku a my gratulujemy Biakowi, Młodemu i HWR'owi i czekamy na album!

dodano: 2013-03-30 20:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

RY23 - Nim Zamkną Drzwi (z albumu Uliczny Folwark)

"Kolejny album solowy RY23 "Uliczny Folwark", wychodzący nakładem Szpadyzor Records, zbliża się nieubłaganie, a tymczasem prezentujemy Wam teledysk do pierwszego singla pt."Nim Zamkną Drzwi". Za bit odpowiedzialny jest Greg/Miliony Decybeli, produkujący całość warstwy muzycznej na płycie "Uliczny Folwark"."

dodano: 2013-02-20 16:55 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)

Na swoim oficjalnym blogu pochodząca z Gorzowa Wielkopolskiego raperka Gonix rozwiała wszelkie wątpliwości związane z tym gdzie ukaże się jej nowy album "Funky Cios, Sexy Głos". Zamieszanie wywołane świetnym i świeżym singlem "Trudne Słowa (Mała Lady Pank)" jednoznacznie wskazywało na to, że wytwórnie muszą zainteresować się twórczością gorzowskiej MC. "Historia moich przygód z firmami fonograficznymi nadaje się na scenariusz serialu dla HBO"  - pisze Gonix. Ostatecznie autorka "Trudnych Słów" postanowiła podpisać kontrakt ze Szpadyzor Records!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2012-12-01 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

5 grubych imprez w 5 wielkich miastach, do tego raperów x 5 do kwadratu. To przepis Szpadyzor Events jak przetrwać świąteczne szaleństwo i nie dać się wciągnąć w wir zakupów.

Na poczególnych imprezach organizowanych przez poznańską agencję w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu pojawi się czołówka polskiej sceny (Eldo, WSRH, Mes, Gural, Jamal, WSRH, Sitek, RR BRYGADA i inni) oraz najlepsi drapacze czarnych płyt (m.in. DJ Chwiał, DJ Hubson, Daniel Drumz, DJ Soina). Oto szczegółowy rozkład jazdy: