Augustyn Kennedy nagrał w 14h płytę na 30 urodziny! W singlu Ks. Bartczak czy Gospel

Z okazji swoich trzydziestych urodzin nasz Młody Wilk z 7. edycji - wówczas Augustyn, a obecnie Augustyn Kennedy, wypuścił nowy projekt. "Konrad (30yo/14h)" to 9 utworów, nagranych - jak pisze sam Konrad - w 14 godzin, dostępnych już teraz do odsłuchu zarówno na Youtube, jak i serwisach streamingowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim zobrazowany klipem "30" (w którym nie brak odniesień również do w/w naszej akcji), oraz "Modlę się", które można określić jako punkowo-rapowe chrześcijańskie kolabo z zaskakującą listą gości - m.in. Anatomem, księdzem Jakubem Bartczakiem, Cukrem oraz Gospelem.

Od dziś mam 30 lat. Nie będzie żadnego spektakularnego podsumowania tych 30 lat, oszczędzę Wam czytanie elaboratu. Podsumowaniem jest moja dyskografia, 10 płyt mówi za mnie, i będzie mówić gdy zamilknę, po mojej śmierci. "Wspomnienia po mnie nigdy już nie zgasną, nawet jak neuronom wyłączy się światło" - ludzie tatuowali na skórze moje wersy parę lat temu. Nadal się z nimi utożsamiam. To jak długą i ciężką drogę przeszedłem, wiedzą wszyscy Ci, którzy obserwują mnie od tych 15 lat. Byłem kilkadziesiąt razy na dnie, w najgorszym delirium, powstawałem, potem znów byłem na dnie, potem ponownie powstałem, potem chciałem innym dać dobro, dając tysiącom ludzi nadzieję, w tych setkach nagranych utworów, a potem odwiedzając 74 zakłady karne w pół roku, naiwnie chcąc "zbawić świat", ale on już został zbawiony, a teraz czeka na swój nieuchronny koniec, którego szczerze mu życzę, bo brzydzę się nim i tym jak on wygląda, nie utożsamiałem się z tym światem. Płyta Konrad (30yo/14h) powstała w 14 godzin, w dziwnym stanie, którego nie potrafię nazwać i nawet nie chcę próbować. Liczy się finalny efekt sztuki. Odsłuch jest na YouTubie i we wszystkich serwisach streamingowych. Dziękuję Wam za wparcie przez te 15 lat. Najlepszym prezentem będzie modlitwa za mnie i moich bliskich, oraz support nowej płyty, udostępnianie/komentowanie na yt itp, bo to pozwala się temu roznieść szerzej, cieszę że część to rozumie. Parę razy byłem o krok by wejść na Olimp, w końcu tam wejdę, albo umrę próbując. Będę raczej off/mniej udzielał się medialnie, mniej intensywnie niż w trakcie powstawania/promowania albumu. Potrzebuję ciszy i spokoju, nie utożsamiam się z "wyskakiwaniem z lodówki". Dziękuję za wszystko. Trzymajcie się, ta płyta jest dla Was. - pisze raper na swoim facebooku. 

POSŁUCHAJ NA STREAMINGACH

Augustyn Kennedy - 30 prod. Nightwave (Official Video)

Augustyn Kennedy - Modlę się ft. Anatom, Ks. Bartczak, Cukier, wektor, skinny, Dan Morell, Gospel

 

Augustyn Kennedy - 30 prod. Nightwave (Official Video)

Marcin 235
Może ktoś mi odpowie dlaczego taki Artysta jest niedoceniony ?
M.
Też zastanawiam się nad tym od kilku lat, ale jak widać coś innego jest na topie. Pozostaje jedynie nadal słuchać i wspierać Augustyna. Pozdro
Marcin 235
Może ktoś mi odpowie dlaczego taki Artysta jest niedoceniony ?
trl
Zdechły Osa niech sie uczy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>