VNM w duecie z Fabijańskim - raper odpowiada na krytykę fanów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2023-02-03 18:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

Sebastian Fabijański rozpoczyna promocję albumu "Popiół" - perwszy singiel czyli „Tyler D.” bezpośrednio nawiązuje do udziału artysty w Fame MMA oraz klasycznego filmu w reż. Davida Finchera - Fight Club, obrazujący rozstrzał pomiędzy narzuconym światem “Wyścigu szczurów” i konsumpcyjnego życia, a totalna anarchią i wyzwoleniem. W utworze gościnnie pojawia się VNM, a za teledysk odpowiada ekipa Powidoki. Obecność VNM'a wywołała wiele komentarzy, w tym krytyki od fanów

Jeden z internautów na fanpage'u V'a napisał:

Przykre, że musisz "na starość" dogrywać się komuś takiemu i nawet nie próbuj mnie przekonywać, że typ jest ok i reprezentuje kulturę hip-hopową. Mam nadzieję, że chociaż dobrze zarobiłeś. Co dalej? Feat jak Mezo z Afu-rą?

Raper odpowiedział w obszernym komentarzu:

- Macieju, napisałeś taki komentarz, że mam ochotę odnieść się do centralnie wszystkiego, więc to zrobię. Tydzień temu skończyłem 39 lat i możesz wpaść na RapStageTour zobaczyć jak nakurwiam linie na żywo w ruchu na setkę bez zająknięcia, jak będę stary to już tak nie ogarnę! Po drugię "muszę" to siedzieć kilkanaście godzin tygodniowo w biurze z moimi wspólnikami ogarniać kilka spółek, nie muszę za to nagrywać absolutnie z nikim, nagrywam z własnego wyboru, a jeśli mowa o Fabio podbijał do mnie na przesstrzeni roku z kilkoma trakami i odmawiałem, bo po prostu ich nie czułem, ale gdy zaprosił mnie na ten (dość przypadkowo, bo po prostu przesłuchiwaliśmy z dnd nowy materiał u niego na kwadracie) to powiedziałem let's do this! Po trzecie nie próbuję nikogo do niczego przekonać, ale znam Fabio w realu i dla mnie jest w porządku typem, który niekoniecznie zawsze potrafi odnaleźć się w internecie przez co często robi na ludziach chujowe wrażenie co zresztą wyrzuciłem mu od razu jak się poznaliśmy (bo miałem podobne odczucia), ale po dłuższej gadce skumałem, że jest totalnie normalnym gościem. Po czwarte "reprezentuje kulturę hiphopową"? Jasne, że Fabio jej nie reprezentuje, stary JA nie reprezentuje kultury hip-hopowej widząc co się dzisiaj w niej odp**rdala, reprezentuję siebie i DeNekstBest. Po piąte nie zarobiłem nic z tego featu, a po szóste Afury z Mezo jeszcze nie sprawdziłem, ale jak polecisz to sprawdzę. Po siódmę (już dodając od siebie) życzyłbym sobie takiego ruchu pod premierami moich solowych rzeczy, ale przecież nie tak działa internet, c'nie? Pozdrawiam serdecznie!

Pierwszy singiel z płyty „Popiół” czyli „Tyler D.” bezpośrednio nawiązuje do udziału artysty w Fame MMA oraz klasycznego filmu w reż. Davida Finchera - Fight Club, obrazujący rozstrzał pomiędzy narzuconym światem “Wyścigu szczurów” i konsumpcyjnego życia, a totalna anarchią i wyzwoleniem. W utworze gościnnie pojawia się VNM, a za teledysk odpowiada ekipa Powidoki.
 
"Popiół", czyli najnowszy album Fabijańskiego w całości wyprodukowany przez Voskowych, składa się z ośmiu utworów mających stanowić ostateczne rozliczenie z bardzo trudnym czasem,  przeżyciami artysty w showbiznesie jak i  życiu prywatnym. „Pomyślałem, że skoro jestem w tym kraju „spalony”, to co po mnie zostało? Popiół”. Tytuł to także aluzja do posypywania głowy popiołem i odejście Sebastiana od klasycznego boom-bap’u. Znajdziemy tam zróżnicowane brzmienia zahaczające o nową szkołę, eksperymentalne elementy stylistyczne oraz kilku niesztampowych gości. Preorder jest dostępny na stronie DeNekstBest.

Fabijański - Tyler D. feat. VNM (prod. Voskovy)

Masakra
Beka, że jakiemuś deklowi odpowiedział. Dla mnie Fabian był neutralny przy sprawdzaniu, V szacunek za dorobek, ale ostatnio straszną kaszanę robi. Fabian go zjadł tam dosłownie wszystkim i jeszcze udowodnił, że na tune da się nadal polecieć świeżo i też, że ten modulator może nie przeszkadzać. Venom zwrotka typu mamałyga.
Anonim
*Venom raper typu mamałyga.
Masakra
Venom raper typu masakrator, ale ostatnio się skiepścił
Krt
Syf
Masakra
Czy ja tu czasem komentarza nie zostawiałem? Nie było bluzgów, więc albo cenzura treści, albo ten captch irytujący co go trzeba za każdym razem wyklikać zawiódł. Ewentualnie appka słabo sobie radzi w mobilce. Popkillery zdecydujcie się na jedną formę zabezpieczenia bo czytanie komentarzy wchodząc w przeczytane newsy zabija fun i nie można prowadzić dyskusji. Takich dziwacznych zabezpieczeń to nie było nawet w 2003...
Anonim
Przecież ten Fabiański przemielił go i wypluł. Ci wielcy "słuchacze ksywek" to powinni krytykować VNM-a za tę pożal się boże nawijkę, bo wypadł gorzej od aktora xd
Masakra
Jako prawdziwy fan VNMa przyznaję Ci rację. To flow pojawiało się na liniach trzy i od początku było lekko irytujące, ale tam mogłem wybaczy. Tutaj jest ono beznamiętną porażką.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>