Fabijański zapowiada "bezkompromisowy i bezczelny album"

dodano: 2022-02-22 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Fabijański prezentuje klip do numeru "Werter" i startuje z preorderem albumu "Cukier"! Kontrowersyjny artysta zawitał gościnnie na kanale Step Records z refleksyjnym singlem nagranym wspólnie z Gverillą. Główną rolę w teledysku zagrał popularny aktor Adam Woronowicz. Za produkcję utworu odpowiada Ńemy.

A tak o samym albumie mówi jego autor: "Mimo, że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod „Cukrem” mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu. Szczerze mówiąc, przed rozpoczęciem prac nad tym albumem, czując jakiś niedosyt i wiedząc, że coś mam jeszcze do załatwienia, pomyślałem tak „Dobra, mimo, że mam już dość tych gównoburz i klimatu który towarzyszy mojej „karierze” rapera, zrobię jeszcze jeden album, postawię kropkę nad i, a potem świadomie dając satysfakcję hejterom, powiem, że zwijam stragan i kończę z rapem”… ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania. Elo!"

Fabijański ft. Gverilla - Werter (prod. Ńemy)

Tagi: 

Leosia
To bardzo interesujące móc być świadkiem jego muzycznego dojrzewania. Jednocześnie jego przypadek pokazuje, że ciężko ot tak wejść do środowiska i oczekiwać szeroko otwartych rąk i miłego przyjęcia od słuchaczy. Zatoczył wspaniałą pętle i jest w miejscu nowego początku z odrobionymi lekcjami. Jego muzyka ma w sobie więcej treści, a słowa ważą więcej i mam wrażenie, że są dobierane z większą świadomością. Będę sprawdzał, bo jest tu spory potencjał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>