VNM rusza z nowym projektem i szykuje pierwsze solo od 3 lat!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-29 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Ostatnio u VNM'a było ciszej, jednak jak się okazuje to raczej cisza przed burzą. Raper pracował nad nowym projektem w postaci studia, a teraz wracać będzie do tworzenia pierwszego solo od czasu "EXIT2020".

Na jego profilu pojawił się dość obszerny wpis z raportem wydarzeń:

"Cześć wszystkim! Wybaczcie moją paromiesięczną ciszę na socialach, ale nie czułem się ostatnio specjalnie socjalny (przypomina mi to mój post z 2018 przed CTDN, tym razem jednak powody są zgoła inne, ale o nich zaraz). Oprócz przerwy w socialach przerwałem również pracę nad moją solową płytą bo nie miałem w głowie przestrzeni na kreatywność z racji tego (paradoks!), że budowałem ze wspólnikami kreatywną przestrzeń, fizycznie. Ja i mój elbląski wspólnik Tomson z Afromental zawsze marzyliśmy o posiadaniu takiej właśnie przestrzeni, stworzonej przez artystów dla artystów, w której będziemy po prostu czuli się dobrze i po paru miesiącach ciężkich walk z ręka na sercu mogę stwierdzić, że tego dokonaliśmy! Kreatywna przestrzeń, o której mówię to Hood Collab Studio, czyli nowe profesjonalne studio nagrań na mapie Warszawy.
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą na www.hoodcollab.com oraz oczywiście zapraszam do samego studia, w którym sam będę przesiadywał często bo powróciłem do prac nad wyjątkowym dla mnie (wkrótce dowiecie się czemu), pierwszym solowym albumem od EXIT2020. Witajcie z powrotem i jeśli możecie dajcie mi trochę miłości w komentarzach, stęskniłem się" - czytamy.

Poniżej załączamy cały wpis ze zdjęciami

Tagi: 

Killuminati
Czekam na Tomka zawsze, dzisiaj już trochę mniej niż wcześniej, bo praktycznie przestalem słuchać rapu i ogólnie muzyki. Sentyment do jego starych płyt pozostał i chyba przez to oczekuję, że pazur z 834, NSPC i DNB powróci, ale człowiek był dużo młodszy, wiele sie zmieniło w wielu aspektach.. Oczywiście później było sporo( myślę, że kilkadziesiąt, wliczając featy) PETARD od niego.. "DUMA", "REM", "Tresz Tok", "Tomek" to pierwsze traki, które mi przychodzą do bani. Tak czy siak jest kozakiem, dobrze o tym wie i życzę każdemu PRAWDZIWEMU raperowi, nie pozerom i beztalenciom wykreowanym przez labele, żeby napisali only one track like his the best. Najlepiej żeby zniknęli ze sceny.. Nic nie będę dodawać, props za całokształt V, mam wszystkie twoje płyty, POZDRO!!
Loleusz
Bedozet (Fan 4), czy to ty? Czy pisząc te peany ku czci bodaj największego grafomana w historii polskiego hip-hopu miałeś łzy w oczach? Jeśli to ty, to dzięki. Fan 4 to klasyka. Prawdziwy pomnik głupoty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>