Taco Hemingway w singlu z raperami z USA i Francji? Chris Carson zapowiada dużą kooperację

Już od dłuższego czasu wiemy, że Chris Carson pracuje nad swoim materiałem producenckim na którym pojawią się raperzy ze Stanów, Polski i Europy. Teraz producent ujawnił, że na płycie w jednym numerze udzieli się Taco Hemingway oraz dwóch innych MC, jeden ze Stanów i jeden z Francji.

Chris Carson w Q&A zdradził, że premiera numeru planowana jest na pierwszą połowę tego roku.

Oprócz tego, producent zdradził, co postrzega jako swoje największe muzyczne osiągnięcie.

"Tak osobiście to to, że Booba był na moim bicie. To legenda francuskiego rapu i bezapelacyjna topka od dwóch dekad aż po dziś. Wystarczy sobie przejrzeć dokonania tego człowieka. To po prostu największy francuski raper ogólnie. Nikt takiej kariery jak on nie ma i nie będzie mieć we Francji." - pisze Carson.

Całe Q&A dostępne poniżej.

Galeria

GOŁO I WESOŁO
ZESAU GO WCIĄGA DUPĄ TEGO CAŁEGO BOBE A WŁAŚCIWIE JEDNĄ LINIJKĄ BEZ PRZESADY LEGENDA ALE SA LEPSI OD NIEGO
90'S
Dziecko chodziłeś do szkoły bo widać po pisowni że nie uwazałeaś na j. polskim to jeżeli twierdzisz że znasz lepszych od Booby to napisz wykaż się swoją wiedzą na temat rapu francuskiego dziecko gimby.
immortal technique
Ma racje, ze nie ma lepszego, z jego czasów jeszcze był rohff, la fouine i inni, ale hype utrzymać 20 lat to fenomen od samego lunatic
polski rap gówno
gunna i the weeknd wczoraj wypuścili albumy a tu cisza
Anonim
Tak samo jak te numery z Kevin Gates i Pusha T co już miały być. Przereklamowany ten chris, jego beat'y są w większości płaskie, nudne i na kradzionych patentach. Podnieca się złotem we Francji, wcale nie tak trudno tam dostać złoto i jest dużo średnich MC którzy je mają, a on całe życie kopiuje Francję to nie dziwne że mu się udało wpasować z tymi bicikami.
Anonim
absolutnie sie zgadzam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>