Taco Hemingway odmówił McDonald's przed Matą?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-21 17:39 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Od kilku dni głośno jest o kampanii Maty z McDonald's, która spolaryzowała opinię publiczną i wywołała kolejki w sieci fastfood. Jak się okazuje 21-letni reprezentant SBM mógł jednak nie być pierwszym, do którego odezwały się Złote Łuki.

Powołując się na swojego informatora Pudelek donosi, że sztab pracujący nad kampanią pierwotnie odezwał się do Taco Hemingwaya, który miał jednak odrzucić propozycję.

"Taco Hemingway odmówił. Dopiero po tym, jak nie udało się namówić go na wzięcie udziału w akcji, zaproponowano to Macie" - tłumaczy źródło serwisu.

Jeśli była to prawda to możemy podejrzewać, że Taco odniesie się do sytuacji na którejś z przyszłych zwrotek, tak jak informował nas już, że "nie bierze hajsu od EB, nie bierze hajsu od Coli"

Mata: "Słoń powiedział, że pojawi się polski Eminem..." (Popkillery 2021)

Ciekawe
Pewnie by zrobili kurwa vege tacosy
Anonim
"nie bierze hajsu od EB, nie bierze hajsu od Coli" ale bierze hajs od matek polskich gimnazjalistów i licealistów, więc znowu autodiss, wy w polsce to chyba to lubicie.
Pan
Jak bierze hajs? Wszystkie albumy udostępnia za darmo w mp3 na swojej stronie.
Anonim
To się wkopałem trochę. Pewnie dopiero jakiś czas po premierze ale niezłe jaja. Ogólnie typa nie lubię, ale jestem fanem mp3 i winamp'a więc takie coś propsuje.
taniewino
Tak dla informacji, dokadnie w dniu premiery wrzuca albumy na YT
7810021500
Szacunek dla pana Filipa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>