bor

bor

kategorie:
dodano: 2024-03-15 10:44 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Album "STABILNIE" czyli trzeci solowy album Lipy który w całości wyprodukował Szwed Swd w Hemp Studio. W trzech numerach gitare dogrywali Michał Woźniak i Mateusz Popiołek. "STABILNIE" to zbiór osobistych przemyśleń i sytuacji życiowych które usłyszyćie we wszystkich utworach. Ten projekt to zupełnie inne brzmienie od poprzednich albumów Lipy. Goście na albumie nie są przypadkowi bo wiekszość z nich nagrała zwrotki sponatnicznie podczas wieczornychh sesji w studio. Utwór B.O.R x Diil Gang to połączenie obu ekip Lipy i Szweda Swd.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2024-02-16 12:49 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

„PERFUMY EP” to projekt dwóch młodych, ambitnych raperów, którzy tworzą muzykę w Gdańsku. W tej krótkiej muzycznej przygodzie, artyści pachną raz ambicją i determinacją a raz nostalgią i refleksją. Każdy utwór jest jak kolejny zapach perfum, który rozsiewa wokół słuchacza nową aurę i zaprasza go do wejścia i rozsmakowania się w bogactwie emocji serwowanych przez artystów.

Tagi:
dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Tej wiosny nie tylko kwiaty zakwitły a w lecie rozgrzewało nas nie tylko słońce. Wysyp premier na polskim rynku hiphopowym nie pozwolił się nudzić. Duża część słuchaczy nie miała na co narzekać; przekrojowość stylistyczna była ogromna. Od KaeNa przez Rzabkę po KPSN-a, PMM, Opała, Emila Blefa na Pihu skończywszy - a to tylko kilka ksywek, które będą dla nas małym wprowadzeniem... Zanim jesień rozkręci się na dobre przypomnijmy sobie co warto znać z premier ostatnich miesięcy.

-->-ROZPOCZNIJ RANKING<--

video
dodano: 2018-03-13 18:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

"Sensum" to drugi klip Gedza z nadchodzącej płyty „247365”, która ukaże się 6 kwietnia 2018 roku nakładem BOR Records. Muzykę do utworu stworzył Gedz, natomiast za mix i mastering odpowiada Grrracz.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-08 17:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Biuro Ochrony Rapu powiększyło swoje szeregi o JodSena, zapowiadając jednocześnie "Antidotum" jako następcę "Wielkich Snów". Nie ma co się długo rozwodzić - przecież krążek sprzed trzech lat nie przyjął się zbyt dobrze wśród odbiorców. Szkoda, bowiem w moim przekonaniu mógł śmiało obronić się przed niezbyt przychylnymi komentarzami. Cóż, wracając już do "Antidotum", jestem głęboko przekonany, że w przypadku tego materiału sytuacja będzie zdecydowanie inna. Krótko mówiąc - lepsza, bo i płyta jest najlepszą, jaką reprezentant trójmiejskiej sceny wypuścił na rynek.

wydarzenie
dodano: 2017-03-26 19:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Znamy już nową datę koncertu z okazji dziesięciolecia BOR, który pierwotnie miał odbyć się 25 lutego w poznańskiej Arenie. Publikujemy oświadczenie organizatora na ten temat.

Tagi:
dodano: 2017-02-24 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh opublikowała oświadczenie na temat przesunięcia daty koncertu z okazji dziesięciolecia BOR, który miał się odbyć 25 lutego w poznańskiej Arenie. Publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-12-07 23:25 przez: Dada Events (komentarze: 0)

11 Grudnia zapraszamy Was na B.O.R. NIGHT w gdyńskim klubie Ucho.

Wystapią:
PALUCH
GEDZ
BAMBAX (Hiszpania)
KRA MARTINEZ (Dominikana)
ETRZY

Bilety w cenie:
29 zł (przedsprzedaż)
39 zł (w dniu koncertu)

dostępne w:

Gdańsk:
D-Store58 (Grunwaldzka 140) vis-a-vis Galerii Bałtyckiej
Fireline Skateshop Gdańsk (DH Wielki Młyn)
Fat Cap (Galeria Bałtycka)
Chrom Gdańsk Wrzeszcz ul. Wajdeloty 10
Indorshop ul. Mariacka 28/30

Tagi:
video
dodano: 2015-05-16 18:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 6)

Przedwczoraj zamieściliśmy pierwszą część relacji wideo z imprezy we Wrocławiu zorganizowanej przez HipHopKoncert, na której zagrali Kękę i Paluch. Dziś, zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią wywiad z Paluchem, który udało nam się przeprowadzić.