NNJL

NNJL

kategorie:
dodano: 2024-01-26 12:40 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

“Anatema” to muzyczny manifest, w którym Gedz wciela się w rolę buntownika przeciwko obowiązującym normom i wartościom mainstreamu.To introspektywna podróż, która prowadzi przez labirynt ludzkich emocji i rozważa, co naprawdę ma znaczenie w naszym życiu. Album jest odzwierciedleniem artystycznej odwagi, stanowiąc wyzwanie dla utartych schematów, którym Gedz i tak niekiedy sam ulega.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-14 19:21 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Gedz - Kosmita (Official Video)

"Kosmita" to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Gedza. Raper przyzwyczaił słuchaczy do melancholijnych i emocjonalnych utworów, ale tym razem wychodzi ze strefy komfortu. To energiczny i ironiczny utwór wyprodukowany przez jednego z najzdolniejszych polskich producentów młodego pokolenia - Sokosa. Za mix i mastering odpowiada Grrracz.

Tagi:
video
dodano: 2018-02-17 17:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już w kwietniu otrzymamy najnowszy album Gedza, a na świeżo po 1 singlu mamy dla Was wywiad, w którym z założycielem NNJL porozmawialiśmy przede wszystkim o tym, co z muzyką związane - rozwoju samego NNJL, najnowszych zajawkach Gedziuli, tym jak muzyka instrumentalna potrafi wykraczać poza granice oraz tym, jak zmienia się jego gust i dlaczego robienie bangerów na autotunie kręciło go 10 lat temu a nie kręci dziś...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-20 18:30 przez: NNJL (komentarze: 0)

"Gdzie jesteś" to drugi singiel z mixtape'u NNJLFAM. W utworze JodSen zinterpretował i wzbogacił o swoje wersy muzykę autorstwa Gedza. Polski sampel ożywiony nowoczesnym brzmieniem i refleksyjna liryka doprawiona szczyptą autotune'a tworzą bardzo ciekawe kombo. JodSen to raper z Pomorza, który w 2014 roku wydał swój debiutancki album pt. "Wielkie sny". Teraz Joda zapowiada wznowienie aktywności na scenie muzycznej, a "Gdzie jesteś" jest tego pierwszą oznaką. Kompilacja NNJLFAM zapowiadana jest na jesień.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-30 12:00 przez: NNJL (komentarze: 0)

Poznajmy się to pierwszy utwór promujący NNJLFAM MIXTAPE. Premiera albumu planowana jest na jesień tego roku, a cały projekt tworzy ekipa NNJL. Jurek Kiler to klasyczny duet Mc / Producent, w którym za produkcję odpowiada Mesut Mrozil, a za rap Filip. Mixem i masteringiem zajęli się Robert Dziedowicz i Gedz, natomiast za video odpowiada Szerszeń.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-12-07 23:25 przez: Dada Events (komentarze: 0)

11 Grudnia zapraszamy Was na B.O.R. NIGHT w gdyńskim klubie Ucho.

Wystapią:
PALUCH
GEDZ
BAMBAX (Hiszpania)
KRA MARTINEZ (Dominikana)
ETRZY

Bilety w cenie:
29 zł (przedsprzedaż)
39 zł (w dniu koncertu)

dostępne w:

Gdańsk:
D-Store58 (Grunwaldzka 140) vis-a-vis Galerii Bałtyckiej
Fireline Skateshop Gdańsk (DH Wielki Młyn)
Fat Cap (Galeria Bałtycka)
Chrom Gdańsk Wrzeszcz ul. Wajdeloty 10
Indorshop ul. Mariacka 28/30

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-02-23 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gedz feat. Paluch - Niebo Nie Jest Limitem (prod. SherlOck) [Official Video]

Dlaczego: Na zakończenie promocji ubiegłorocznego albumu Gedza "NNJL" otrzymujemy jeszcze teledysk do utworu tytułowego, w którym gościnnie pojawia się Paluch.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-23 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wydany przez Gedza w ubiegłym roku album "NNJL" bez wątpienia był sporym krokiem naprzód w jego karierze. Zwiększyły się zarówno odsłony, jak liczba koncertów - jednak w recenzjach krążek zbierał różne opinie. Dużą dyskusję wywołała opublikowana na naszych łamach recenzja Marcina Flinta, który mocno skrytykował album, pisząc m.in., że jego zdaniem "NNJL" to "irytująco gówniarska, pełna suchych hasztagów, powierzchownych, wylewających się zewsząd aluzji do polskiego hip-hopu, naiwnych dylematów i nieprzekonujących zaczepek płyta z tyle dobrą, co niespójną warstwą muzyczną."

W ostatnim wywiadzie Gedz odniósł się do tego tekstu, a także wytłumaczył, co chciał pokazać na "NNJL" i na co stawiał przy pracy nad płytą. Poniżej zarówno owa wypowiedź, jak i nowy numer autora "Akrofobii".

Tagi:
video
dodano: 2015-01-05 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gedz promuje "NNJL" kolejnym klipem - tym razem to street video zrealizowane do numeru "Molotov".

Tagi:
video
dodano: 2014-12-12 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wydaje się, że drugi oficjalny album Gedza pt "NNJL" pozwolił posunąć jego karierę krok naprzód - zainteresowanie regularnie się zwiększa a klip do "Akrofobii" nominowany został do CyberYacha. Z okazji premiery albumu spotkaliśmy się w końcu z Gedziulą na długo oczekiwany wywiad w warszawskim klubie niePowiem...

Tagi:
video
dodano: 2014-12-05 01:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gedz - Serwus (prod. Julas)

"W przerwie kręcenia ujęć do S&C zrobiliśmy sobie dla zajawy takie oto wideo. Oby więcej takich wyjazdów..." - napisał Gedz. Sprawdźcie więc kolejny klip promujący "NNJL" a już niebawem nasz wywiad z Gedziulą.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-10-30 20:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 31)

„Trzymam w dłoni kamyk zielony, patrzę jak wszystko zostaje w tyle / przeszłość mija w bocznym lusterku, lekki deszcz muska przednią szybę / lampy rzucają złoty blask na drogę / czas czernią kończy kolejną dobę / moje powieki znów są zmęczone, trzymam ster #stary człowiek i morze / patrzę w oczy matki / szukam siły do walki” – zaczyna Gedz swoją nową płytę. To był ten moment kiedy pomyślałem „mamy to!”. Facet, któremu do bycia najlepszym z młodych emcees brakowało tylko dobrego pisania, dorzucił brakujący element układanki. Ale czy rzeczywiście jest tak dobrze?

Tagi:
dodano: 2014-10-27 18:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje oficjalny odsłuch nowej płyty Gedza "NNJL". Jest to kolejny, po mixtapie "Satori”, materiał zrealizowany przez artystę w 2014 roku. "Niebo Nie Jest Limitem" składa się z 13 utworów, wyprodukowanych przez 6 producentów: Grrracza, SherlOcka, Roberta Dziedowicza, Deemza, Julasa i Hensona. Gościnnie udzielili się Dj Krug, Feto i Pióro ze składu Miejski Dystrykt oraz Onek87 i Paluch z B.O.R. Tylko przy zakupie krążna na UrbanCity.pl do "NNJL" zostanie dołączona dodatkowa, limitowana płyta z utworami Gedza w wersji screwed and chopped wyprodukowana przez Grrracza.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-10-23 15:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gedz - Chaos (prod. Grrracz)

Dlaczego: Na dzień przed sklepową premierą płyty "NNJL" wytwórnia UrbanRec prezentuje piąty teledysk promujący nowy legalny album Gedza. Zrealizowany do wyprodukowanego przez Grrracza utworu, "Chaos", klip powstał podczas europejskiego tripu ekipy NNJL.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2014-10-15 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 24.10. do sklepów trafi drugi legalny krążek w dorobku Gedza - "NNJL". Na osoby, które zamówią limitowaną edycję z dodatkową płytą czekają utwory w w wersji Chopped & Screwed wyprodukowane przez Grrracza. Preorder specjalnego wydania znajdziecie tutaj. Dziś dostajemy za to videopromomix owego bonus-cd, który zrealizowało Evil Eye.

Tagi:

Strony