Made In Heaven

Made In Heaven

video
dodano: 2015-05-16 18:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 6)

Przedwczoraj zamieściliśmy pierwszą część relacji wideo z imprezy we Wrocławiu zorganizowanej przez HipHopKoncert, na której zagrali Kękę i Paluch. Dziś, zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią wywiad z Paluchem, który udało nam się przeprowadzić.

dodano: 2015-02-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Seria Złotych i Platynowych Płyt u Palucha wydaje się nie mieć końca. Tym razem okazuje się, że Złotem pokrył się także wydany jako odskocznia od solówek album z Chrisem Carsonem! Oto, co z tej okazji napisał poznański MC:

dodano: 2014-10-06 18:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

PCC czyli Paluch / Chris Carson – duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów (2 złota, 1 platyna) “NIEBO”, Kali x Paluch "Milion Dróg Do Śmierci", oraz "Lepszego Życia Diler", który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli.

Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej - dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć ale też powrót do klimatu znanego z albumów "Pewniak" czy "Biuro Ochrony Rapu" czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

Gościnnie na albumie udzielają się młodzi raperzy kojarzeni głównie z nową szkołą Quebonafide, Białas, Tomb oraz kielecki raper Tau, wcześniej znany jako Medium.

video
dodano: 2014-09-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dostajemy drugi klip promujący album Paluch/Chris Carson "Made In Heaven", nakręcony do utworu "RIP"(Rap I Pieniądze). Jest to siódmy oficjalny solowy album poznańskiego rapera i pierwszy producencki album producenta mieszkającego w Belgii. "Made In Heaven" możecie zamawiać w preorderze w promocyjnej cenie od 5 września w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl (tylko pakiety CD+tshirt ilość ograniczona do 500 pakietów) oraz na unhuman.pl (tylko CD plus gratisy ilość ograniczona do 3500szt).

dodano: 2014-09-15 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Made In Heaven" czyli wspólny projekt Palucha i Chrisa Carsona pojawi się już 6 października a dziś dostajemy kolejny singiel zatytułowany "Kastet". Preorder znajdziecie tutaj.

video
dodano: 2014-09-05 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album Palucha i Chrisa Carsona pt. "Made in Heaven" już od dziś dostępny jest do zamówienia w preorderze. Krążek w promocyjnej cenie można zamówić w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl (pakiety CD+tshirt w ilości ograniczonej do 500 pakietów) oraz na www.unhuman.pl (tylko CD plus gratisy - ilość ograniczona do 3500 sztuk). Wysyłka zamówień nastąpi 2. i 3. października, zaś premiera sklepowa przewidziana jest na 6. października. Z kolei dzisiaj na oficjalnym kanale Palucha na YouTube ma miejsce premiera klipu do kawałka "Daleko Stąd".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-31 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

PCC czyli Paluch / Chris Carson – duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów ( 2 złota 1 platyna ) “NIEBO”, Kali x Paluch "Milion Dróg Do Śmierci", oraz "Lepszego Życia Diler", który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli...