Antidotum

Antidotum

kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:49 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Antidotum" to drugi oficjalny album JodSena. Pomorski raper, który wstąpił niedawno w szeregi BORCREW, powraca po ponad dwuletniej nieobecności na rynku. Nowy album to w przeważającej części miejska muzyka w mrocznym klimacie, idealnie brzmiąca na słuchawkach lub car-audio podczas nocnej przejażdżki. W produkcjach dominują ciężkie uderzenia basu i syntetyczne dźwięki, miejscami wzbogacone o klasyczny sampling. Dojrzała, pełna refleksji liryka nie należy do łatwych. Trafi więc tylko do wymagającego słuchacza. Za produkcję odpowiadają Gedz, Robert Dziedowicz, S.S.Z., Lanek, NGM, Bez Struktury, SecretRank i Teken. Wokalnie udzielił się Gedz, Chipsu oraz Hary. Materiał zrealizowano w Selekta Studio, mix i mastering wykonał Enzu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-08 17:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Biuro Ochrony Rapu powiększyło swoje szeregi o JodSena, zapowiadając jednocześnie "Antidotum" jako następcę "Wielkich Snów". Nie ma co się długo rozwodzić - przecież krążek sprzed trzech lat nie przyjął się zbyt dobrze wśród odbiorców. Szkoda, bowiem w moim przekonaniu mógł śmiało obronić się przed niezbyt przychylnymi komentarzami. Cóż, wracając już do "Antidotum", jestem głęboko przekonany, że w przypadku tego materiału sytuacja będzie zdecydowanie inna. Krótko mówiąc - lepsza, bo i płyta jest najlepszą, jaką reprezentant trójmiejskiej sceny wypuścił na rynek.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-01-30 16:01 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

JodSen prezentuje drugi singiel zapowiadający nadchodzący album "Antidotum". Utwór wyprodukowała ekipa NGM, a video jest wspólnym dziełem rapera i Nixon Production.

Tagi:
video
dodano: 2013-05-27 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Metro ft. Jan Wyga & DJ Flip - Antidotum (Remix)

Ostatni album producencki Metro to dla mnie płyta-boomerang. Możesz ją wyjąć z odtwarzacza, ale nie na długo, bo za chwilę będzie tam z powrotem. "Antidotum" z Wygą i Flipem to jeden z najlepszych numerów na krążku, który teraz doczekał się oficjalnego video. Najpierw w konwencji FPP, potem w wersji koncertowej. Takie bity się nigdy nie nudzą. Sprawdźcie to.