X-lecie BOR w poznańskiej Arenie przesunięte - oświadczenie organizatora

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh opublikowała oświadczenie na temat przesunięcia daty koncertu z okazji dziesięciolecia BOR, który miał się odbyć 25 lutego w poznańskiej Arenie. Publikujemy pełną treść ogłoszenia.

"W związku z odwołaniem przez właściciela obiektu imprez masowych mających się odbyć w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA, w tym także zapowiadanego na dzień 25 lutego koncertu z okazji X–lecia Biura Ochrony Rapu, chcielibyśmy poinformować wszystkich Artystów, Współpracowników, osoby zaangażowane w organizację tego wydarzenia a przede wszystkim fanów i osoby, które kupiły bilety, że odwołanie koncertów miało miejsce z przyczyn niezależnych od Organizatorów.

Choć jesteśmy tak samo rozczarowani i rozgoryczeni przebiegiem wypadków chcielibyśmy za zaistniałą sytuację przeprosić. Będziemy robić wszystko, by wydarzenie mogło się odbyć w innym terminie i w innym miejscu na terenie Poznania. Zakupione bilety zachowują ważność, a w przypadku chęci ich zwrotu poinformujemy Państwa o trybie i sposobie zwrotu zakupionych biletów w osobnym komunikacie, który pojawi się jutro do godziny 16:00.

Biuro Ochrony Rapu, Bashesh oraz Agencja Ochrony Rak Service, ze swej strony dopięły wszelkich formalności organizacyjnych i działały z najwyższą starannością, by zapewnić fanom i zaangażowanym w wydarzenie artystom organizację imprezy na najwyższym poziomie.

Obecnie jesteśmy po wstępnych rozmowach z Targami i szukamy nowego terminu imprezy. Jak tylko dopniemy temat podamy nową datę. Bilety zachowują ważność jednak osoby chcące je zwrócić mogą dokonywać zwrotów w punktach zakupu. Osoby, które zakupiły bilety online wczoraj otrzymały maila z informacją dotyczącą procedury zwrotów. Bilety będzie można zwrócić przez 3 tygodnie od momentu ogłoszenia przez nas nowej daty koncertu. W przypadku całkowitego odwołania (co jest rozwiązaniem ostatecznym) możliwość zwrotu zostanie przedłużona do 2 miesięcy od dnia komunikatu."


Nowych informacji na temat dalszych losów imprezy można spodziewać się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1281007875340499/

Tagi: 

ODB RIP
Kaaris z tą plejadą łaków ??? WTF nic dziwnego, że sie nie odbedzie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>