Pusha T i Kanye West łączą siły w nowym singlu - "Diet Coke"

Pusha T nie rozpieszcza fanów ani gościnnymi udziałami na płytach innych artystów, ani tym bardziej nowymi solowymi numerami. Dlatego szerokim echem po hip-hopowym świecie rozniosła się w poniedziałek informacja, że następnego dnia o północy pojawi się jego najnowszy track zatytułowany "Diet Coke". Kawałek można już sprawdzać, a jednym z jego producentów jest Kanye West.

W utworze Pusha serwuje nam swoje klasyczne coke-bragga między innymi w wersach takich, jak: "Imaginary players they may coach right/Master recipes under stove lights/The number on his jersey is the quote price/You ordered Diet Coke, that’s a joke, right/Everybody get it off the boat, right/But only I can really have a snow fight.” Do kawałka nakręcony został klip, który prezentujemy poniżej.

Autorem bitu do tego numeru jest 88-Keys, legendarny mistrz konsolety mający za sobą współpracę między innymi z Mos Defem czy Beanie'em Sigelem. W 2008 roku wypuścił swoją solówkę "The Death Of Adam". Za koprodukcję kawałka odpowiada Kanye West. Sam podkład nie jest świeżą rzeczą, powstał osiemnaście lat temu. "To był przerywnik, który zrobiłem na swój beat tape, a tytuł tego beat tape'u to 'The Makings Of Crack Cocaine' - powiedział 88-Keys "[...] Wydaje mi się, że nie sprzedałem żadnego bitu z tej taśmy, aż do dzisiaj. [...] Zobaczymy, czy będę miał coś jeszcze na albumie Pushy" - dodał. Zatem można się zapewne spodziewać, że usłyszymy "Diet Coke" na nadchodzącym krążku rapera z Virginii.

"Płyta roku nadchodzi" - powiedział członek Clipse w wywiadzie dla serwisu Complex. "Zrobienie albumu Pushy zabiera dużo czasu. Dużo czasu zabiera zebranie tego gówna w całość, ale jak już jest zrobione, to nic nie może się z tym równać. Stawiamy znak jakości na wszystkim. Nie obchodzi mnie, co mówią inni, jak się zachowują. Nie obchodzi mnie, jak bardzo viralowi są, nic nie może się z tym równać. To jest tysiąc procent superbohaterskiego rapowego gówna" - dodał.

Steven Victor, wiceprezes Universal Music Group, powiedział niedawno także Complexowi, że album nadchodzi "szybciej niż wam się wydaje". Ostatnim krążkiem Pushy jest "DAYTONA" z 2018 roku.

Pusha T - Diet Coke

Waldemar
3-minutowa pętla jeżeli chodzi o bit. Nawijka Puszatego przez to zlewa się w całość, bo mało zabawy flow. Po odsłuchu nie chce się wracać
Nie inaczej
Zgadzam się kawałek kiszka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>