Anderson .Paak zdradza gości i serwuje klip z Kendrickiem!

Artysta pochodzący ze słonecznego stanu California opublikował pełną tracklistę do swojego nadchodzącego albumu „Oxnard”! Wraz z nią otrzymaliśmy świeżutki klip do najnowszego singla zatytułowanego „Tints”.

Fani Andersona .Paaka mogą zacierać rączki, gdyż do sieci trafiła właśnie pełna tracklista płyty „Oxnard”, której premiera zapowiedziana jest na 16 listopada. Oprócz znanego już gościnnego występu Kendricka Lamara na numerze „Tints”, na album swoje zwrotki dograło kilku wielkich graczy.

Oprócz wspomnianego K. Dota na projekcie „Oxnard” usłyszymy również m.in. Dr. Dre, Pusha T, Snoop Dogga, J. Cole’a, Q-Tipa z A Tribe Called Quest, a także BJ the Chicago Kid - pełną tracklistę znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Mimo podejrzewań fanów na płycie nie znalazł się jeden z ostatnich singli Andersona „Bubblin”, jednak pozostaje nam mieć nadzieję, że numery, które ostatecznie wylądowały na końcowej wersji projektu, przynajmniej dorównają poziomem odrzuconemu singlowi.

To jednak nie koniec dobrych wieści! .Paak przez ostatnie tygodnie ciężko pracował nad promocją płyty, a jednym z pierwszych owoców jego wysiłków jest klip do numeru „Tints” z Kendrickiem Lamarem, który możecie sprawdzić poniżej.

Anderson .Paak - TINTS (feat. Kendrick Lamar) (Official Video)

Bdo
Kendrick zdradza Anderson .Paak I serwuje klip z gośćmi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>