Big Sean: "Miejcie cel i wizję a prędzej czy później wszystko uda się osiągnąć" - videowywiad

Spośród wielu zagranicznych artystów, z którymi miałem przyjemność rozmawiać mało który zrobił na mnie aż tak pozytywne wrażenie. Począwszy od tego, jak sam podbił do nas gdy czekaliśmy na wywiad, po kolei przywitał się ze wszystkimi i dopytał jak się czujemy, poprzez mega sympatyczne podejście i obszerne odpowiedzi, aż po bijące od niego pozytywne i motywujące nastawienie. Big Sean okazał się całkowicie normalnym gościem, a przecież dorobek ma iście gwiazdorski - to najpopularniejszy obecnie podopieczny Kanye Westa i współpracownik Drake'a czy Eminema, który dopiero co dotarł na 1 miejsce Billboardu z "Dark Sky Paradise" i namieszał na listach przebojów mega hitami "Blessings" i "I Don't Fuck With You", na koncie ma liczne platynowe i złote single a na Facebooku zgromadził blisko 7 milionów fanów... A mimo tego sam Royce Da 5'9" nazwał go jednym z dwóch najbardziej niedocenianych MC na świecie.

Z okazji Mikołajek mamy dla Was jeden z ciekawszych materiałów, które udało nam się zarejestrować w pięcioletniej popkillerowej historii. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego i jedynego jak na razie wywiadu z Big Seanem! O czym porozmawialiśmy?

O tym, jakie to uczucie dostać się na sam szczyt Billboardu; o wyróżnieniu ze strony Eminema, który zaprosił go do hymnu "Detroit vs. Everybody"; o (wspomnianych wyżej) słowach Royce'a da 5'9"; o "Control" i featuringu Kendricka; o motywacyjnym podejściu czy o tym, dlaczego muzyka to forma ekspresji a nie sam biznes - a także o wielu innych kwestiach, bo pytań w ciągu kwadransa udało się zadać całkiem sporo.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Za pomoc w zrealizowaniu wywiadu serdecznie dziękujemy Universal Music Polska

Danil
Propsy za wywiad ! co raz lepsze wywiady prowadzone przez Cb , większy luzik . klasa !
kurtis
wywiad na plus, dzięki, mam nadzieje że do świąt coś ciekawego jeszcze zapodacie ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>