P.A.P.I.

P.A.P.I.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-30 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Wydany w sierpniu 2007 roku album "Noreality", był zdecydowanie najsłabszym momentem w muzycznej karierze N.O.R.E. Może stąd tak długa, trwająca niemal sześć lat przerwa w wydawaniu solowych materiałów. Tak czy owak - Nowojorczyk podładował akumulatory, zmienił ksywkę, wydał kilka niezłych singli, a 16. kwietnia na półki sklepowe trafi "Student Of The Game". Zanim to jednak nastąpi, poznajemy okładkę oraz oficjalną tracklistę, do sprawdzenia w rozwinięciu newsa. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-28 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 5)

Współpraca nowojorskiego wyjadacza, N.O.R.E., z producenckim duetem The Neptunes rozpoczęła się już dobrych kilkunaście lat temu, dostarczając nam po drodze szlagiery pokroju "Nothin'", "Grimey" czy "Superthug". Kolejnym punktem owej współpracy jest utwór "The Problem (Lawwwddd)" - singiel z nadchodzącego albumu P.A.P.I.'ego, bo tak brzmi nowa ksywka niegdysiejszego Noreagi. No to jak - dorównuje wcześniej wymienionym kawałkom?

video
dodano: 2013-01-07 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

P.A.P.I. - Tadow ft. French Montana, Pusha T & 2 Chainz [Official Video]

Niegdysiejszy N.O.R.E., dzisiaj działający już jako P.A.P.I. (Power Always Proves Intelligence), wchodzi w nowy rok z rozmachem, przedstawiając kolejny już singiel z zapowiadanego na marzec albumu "Student of The Game". Najeżony gwiazdami "Tadow" ma chyba wszystko, by namieszać na listach i solidnie wypromować szósty solowy krążek reprezentanta Queens: jest i gwiazdorska obsada, i bangerowaty podkład, i chwytliwy refren.