Mayer Hawthorne "Where Does This Doors Go" - okładka, tracklista, data premiery

Nikt chyba nie spodziewał, że tak rozwinie się kariera Adrew Mayera Cohena, z nim samym na czele, kiedy rapował jeszcze jako MC Athletic Mic League. Kiedy ukazało się "Strange Arrangement" fani klasycznego podejścia do robienia soulowej muzyki zakochali się w muzyce ówczesnego reprezentanta Stones Throw Records. Falsetowy głos w połączeniu z pięknym repertuarem stworzył coś świeżego w swojej wtórności, powrócił do klasycznych rozwiązań, jednocześnie zostawiając w słuchaczu poczucie obcowania z czymś nowym. Drugi album "How Do You Do" tylko utwierdził jego pozycję i zwiększył zasięg. Trzeci (a licząc jeszcze "Mayer Hawthorne & Country Direct To Disc" to czwarty) "Where Does This Door Go" ukaże się już niebawem. Obiecujący singiel tylko wzmógł apetyt.

Płyta ukaże się już 16 lipca. Właśnie otrzymaliśmy oficjalną okładkę projektu oraz tracklistę z uwzględnieniem gości. W pracy nad materiałem Mayerowi pomógł Pharell Williams z Neptunes oraz rozchwytywany zewsząd Kendrick Lamar. Hawthorne z Kendrickiem? Umieram z ciekawości. Pod spodem pełna tracklista.

1. Problematization

2. Back Seat Lover

3. The Innocent

4. Allie Jones

5. The Only One

6. Wine Glass Woman

7. Her Favorite Song

8. Crime (with Kendrick Lamar)

9. Reach Out Richard

10. Corsican RoseI

11. Where Does This Door Go

12. Robot Love

13. The Stars Are Ours

14. All Better

 

Tagi: 

Stasio dobry on
Sprawdziłem sam singiel i jestem pod ogromnym wrażeniem. Czekam naprawdę, międzyczasie sprawdzę wcześniejsze dokonania typa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>