Drake i 21 Savage na czele peletonu - 13 nowych premier płytowych!

No i mamy koniec weekendu, czas zatem na podsumowanie premier tygodnia, a trochę ich się zebrało.

Najważniejszym albumem tych siedmiu dni jest bez wątpienia wspólne dzieło Drake'a i 21 Savage'a "Her Loss", gościnnie usłyszymy tu Travisa Scotta. Nowy krążek wypuścił również Boldy James. Jego "Mr. Ten08" zostało nagrane w duecie z producentem Futurewave'em.

Swoje rzeczy wydali także: R.A.P. Ferreira ("5 To The Eye With Stars"), Lecrae ("Church Clothes 4"), Lil Poppa ("Heavy Is The Head"), Bishop Nehru ("CHULO") czy BONES ("2MillionBlunts"). Poza tym ukazał się "Son Of The City", świeżutki materiał Maca, byłego członka No Limit, który 20 lat przebywał za kratkami, wyszedł rok temu i udało mu się zrobić płytę 23 lata po poprzedniej, wydanej w 1999 "World War III".

Jeśli macie ochotę na trochę Kalifornii w swoich głośnikach, to sprawdźcie krążek od Yhung T.O. ("Rather Rich Than Famous"), a także pośmiertne wydawnictwo Slima 400 ("Hol'Upppp 4Eva"). Miłośnicy współczesnego R&B mogą już posłuchać "SMITHEREENS" Joji'ego, a instrumentalny materiał przygotował 9th Wonder ("Zion VII"). Do tego różni artyści, jak chociażby Burna Boy, Rihanna czy E-40, zebrali się na ścieżce dźwiękowej do filmu"Black Panther: Wakanda Forever". Jeszcze na koniec warto dodać, że na streamingach wreszcie pojawił się album Artifacts i Buckwilda "No Expiration Date", który premierę miał we wrześniu. Wszystkie tracklisty, streamy i okładki oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Drake & 21 Savage "Her Loss"

Boldy James & Futurewave "Mr. Ten08"

R.A.P. Ferreira "5 To The Eye With Stars"

Lecrae "Church Clothes 4"

Lil Poppa "Heavy Is the Head"

Bishop Nehru "CHULO"

BONES "2MillionBlunts"

Mac "Son Of The City"

Yhung T.O. "Rather Rich Than Famous"

Slim 400 "Hol'Upppp 4Eva"

Joji "SMITHEREENS"

9th Wonder "Zion VII"

VA - Black Panther: "Wakanda Forever (Music from and Inspired by)"


br>Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>