MC Lyte

MC Lyte

video
dodano: 2013-06-16 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Tak, to co widzicie to rzeczywista obsada jednego utworu, a nie mix zrobiony przez jakiegoś użytkownika youtube. Dlaczego taki wstęp? Ponieważ jak zobaczyłem tę niewiarygodną listę featuringów podczas oglądania innego klipu, tak właśnie sobie pomyślałem. Wiele jest przecież takich utworów na youtube. Okazało się, że się myliłem, a KRS One faktycznie rapuje tutaj u boku Big Daddy Kane'a, LL Cool J'a, Freddie Foxxxa, Harmony, MC Lyte, Ms Melody, Queen Latifah'y, Kida Capri i Run DMC.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-06 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Dzięki akcji XX8 Days Of Flight otrzymaliśmy niedawno trochę zaskakujący, ale z pewnością cieszący fanów numer Big Daddy Kane'a i DJ"a Premiera. Akcja się jednak nie skończyła, również w jej muzycznym aspekcie. Dzisiaj usłyszycie co wyniknęło ze spotkania w studio dwóch kolejnych postaci wielkiego kalibru. Zarówno MC Lyte jak i Erick Sermon są osobami, których nie wypada przedstawiać, za to wypada znać. Jedna z najlepszych kobiecych MC's i Funklord przygotowali wspólnie numer zatytułowany "Jordan Effect". Świetna rzecz.

dodano: 2012-03-03 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Kilka miesięcy temu odszedł od nas Heavy D. O tym, jak ważną i wpływową postacią był on postacią, pisać nie muszę.

Dopiero co nakręcony został krótki film dokumentalny, który w interesujący sposób wspomina wielkiego Heavy'ego. Jako ciekawostkę warto dodać, iż tytuł odnosi się do jego ostatniego wpisu na Twitterze, który brzmiał właśnie "Be inspired!"

Zapraszam Was do obejrzenia tego ciekawego filmu zatytułowanego "Be Inspired: The Life Of Heavy D". Znajdziecie go poniżej.