Brent Faiyaz, Burna Boy, Westside Gunn i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy weekend zatem czas na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

Na pierwszy ogień idziemy z R&B. Nowy album wypuścił Brent Faiyaz. Na "WASTELAND" gościnnie pojawili się między innymi Tyler, The Creator, Alicia Keys i Drake, a bit do jednego z numerów ("Wasting Time") zapewnili sami The Neptunes. Poza tym swój kolejny krążek wydała największa gwiazda afro fusion, czyli Burna Boy. Na "Love, Damani" poza gospodarzem usłyszymy takich gigantów, jak J Hus, Popcaan, Ed Sheeran, Khalid, Blxst, Kehlani czy J Balivin. Jeśli chodzi o mocne rapy, to w tym tygodniu pojawio się coś dla fanów Griseldy. Westside Gunn zaatakował albumem "Peace 'Fly' God". Gościnki zaliczył tu między innymi Stove God Cooks, a do trzech numerów muzykę zapewnił Madlib.

Co poza tym? Swoje nowe rzeczy wydali także Kota The Friend ("MEMO"), Ken Carson ("X"), a instrumentalny projekt wypuścił Apollo Brown ("This Must Be The Place"). Warto też wspomnieć, że już można sprawdzać wersję deluxe "Breezy'ego" Chrisa Browna. Wszystkie okładki i tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Brent Faiyaz "WASTELAND"

Burna Boy "Love, Damani"

Westside Gunn "Peace 'Fly' God"

Kota the Friend "MEMO"

Ken Carson "X"

Apollo Brown "This Must Be the Place"

Chris Brown "Breezy" (Deluxe)

Brent Faiyaz - WASTING TIME FEAT. DRAKE & THE NEPTUNES [Official Audio]

Burna Boy - For My Hand feat. Ed Sheeran [Official Music Video]

Westside Gunn - Big Ass Bracelet (Official Visualizer)

KOTA The Friend - EMPTY CUP feat. Brianna Castro (Official Video)

Ken Carson - The End (Official Video)

Apollo Brown - Catching Moments | Official Audio

Chris Brown - Inner Peace (Audio) ft. Anderson .Paak

Niedziela
Ollie - Even when I’m happy I listen to sad music. Wyszło w piątek, bardzo ciekawa płyta. Polecam sprawdzić, jak ktoś ma przesyt standardowego obecnie rapu typu drill i nawijanie o hajsie.
Anonim
Ollie - Even when I’m happy I listen to sad music, niedzielny dzieciaku co to kurwa jest to nawet koło rapu nie stało znasz Frankensteina rapera z Kanady albo The Bomb Shelta Association także z Kanady daję 5 stów że nie bo jesteś rocznikiem 97 dalej i na bank nie znasz jak ten Ollie bo na Drake'u rap z Kanady się nie kończy
Niedziela
Dlaczego się spinasz? Rap może przybierać różne formy, a to że ten album nie mieści się w przyjętych przez ciebie ramach to nic nie znaczy. Nie ograniczam się do jednego gatunku i jak dla mnie to rap jest na tyle plastyczną muzyką, że śmiało można łączyć go z innymi gatunkami. Nie potrzebuję twoich 5 stów i nie jestem rocznikiem 97, po prostu mam otwartą głowę i słucham muzyki, która do mnie trafia bez względu na rodzaj.
Anonim
Po 1 nie spinam się bo nie mam powodu, po 2 wiem że rap może przebierać różne formy ale u mnie nie jest do przyjęcia jakiś gość o ksywie ollie czy jak mu tam że jest raperem rymuje no kurwa nie a nawet M.Natalii wtóruje tobie że trzeba to sprawdzić to se sprawdzajcie tego gościa który z rapem nie ma nic wspólnego przynajmniej dla mnie dla ciebie może być po 3 napisałem że jesteś rocznik 97 dalej ja też mam otwartą głowę na muzykę przeróżną nawet ostatnio spodobał mi się set Carla Coxa zajebisty a to nie jest rap rzecz jasna a po 4 ja dzielę muzykę na dobrą i złą a ten gość o ksywie ollie jest u mnie nie przyjęcia Rzecz Gustu Chłopcze.
Mateusz Natali

@Niedziela - dzięki za cynk, zerknąłem 2 numery póki co i trochę klimat mi się kojarzy z wczesnym G-Eazym w tym bardziej nostalgicznym wydaniu, przyjrzę się całości

Komsi
Westside Gunn nie może przestać wypuszczać świetnych projektów, gość jest jak maszyna (bynajmniej nie Conway;p)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>