Wale, Fetty Wap, Pouya, Maxo Kream... - Najważniejsze premiery tygodnia

Jest końcówka tygodnia, dlatego przypomnieć o najważniejszych premierach mijających siedmiu dni.

Po pierwsze 18 października ukazał się nowy album Maxo Kreama "WEIGHT OF THE WORLD". To już drugi album rapera z Houston w majorsie. Gościnnie usłyszymy Tylera, The Creatora, A$AP Rocky'ego, Freddiego Gibbsa i Dona Tolivera. Drugą ważną premierą jest "Folarin II" od Wale'a. Nowy album reprezentanta Maybach Music Group to 15 utworów na produkcji między innymi Justice League, Harry'ego Frauda i DJ'a Khalila. Wśród gości np. Rick Ross, J. Cole, Chris Brown, Jamie Foxx oraz wspomniany już Maxo Kream.

Poza tym ukazały się nowe materiały od zawsze czymś zaskakującego JPEGMAFII, starego, dobrego brytyjskiego wyjadacza Lewisa Parkera, Fetty Wapa i Fashawna, który wypuścił epkę do spółki z Sir Veterano. Mamy też Pouyę, Big Zuu, kolejnego zawodnika z Wysp,  i długo oczekiwany krążek od Comethazine'a. Można już także sprawdzać edycję deluxe "A Gangsta's Pain" Moneybagg Yo. Rozszerzona wersja płyty zawiera aż 7 dodatkowych utworów.

Wszystkie okładki i tracklisty oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych!

Wale - Poke It Out (feat. J. Cole) [Official Music Video]

Pouya - Wig Split ft. Denzel Curry (Official Music Video)

Lewis Parker - All I Got (Official Video)

90'S
Z tych recenzji tutaj napisanych najlepiej dla mnie wychodzi Lewis Parker, uwielbiam gościa od początku jak go usłyszałem na płycie CD dodanego do magazynu Klan nr.21 a najlepszą płytą według mnie jest "Masquerades and Silhouettes (The Ancients Series One)" z 1998 Klasyk.
Miami stick drill
Maxo koniecznie do sprawdzenia. Fetty Wap można pomyśleć bo w 2015 się słuchało debiutu, później chyba coraz gorzej ale pewny nie jestem bo nie słuchałem dużo, tylko jakieś pojedyncze nuty. Wale nie znam, słyszałem już dawno że ok to jak będzie nadmiar czasu też się sprawdzi. Pouya niby ok ale FIVE FIVE mi jakoś specjalnie nie siadło potem nie słuchałem. JPEGMAFIA też słyszałem że ok, dużo nie słuchałem ale propsuje, mimo to najpierw muszę wcześniejsze rzeczy posprawdzać. Nawalili tych premier a ja i tak mam czego słuchać.
s.
No i to są rapowe newsy, będzie co sprawdzać. pozdro!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>