Maxo Kream zapowiedział nową płytę! Mamy 3 single

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2021-10-13 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Już w poniedziałek 18 października pojawi się nowy album Maxo Kreama "WEIGHT OF THE WORLD". Będzie to drugi studyjny krążek trapowego króla z Houston.

Nie ma jeszcze podanej tracklisty krążka, wiadomo jednak, że będzie zawierać 16 utworów. Do tej pory pojawiły się już trzy single promujące wydawnictwo, "LOCAL JOCKER", "Big Persona" z gościnnym udziałem Tylera, The Creatora i zupełna świeżynka, czyli "GREENER KNOTS" (poniżej). Płyta ukaże się w poniedziałek, a nie, jak to zwykle ma miejsce w przypadku premier, w piątek. Maxo wytłumaczył, że właśnie na 18 października przypada rocznica śmierci jego kuzyna Woodrow Kreama. Tego samego dnia urodziny obchodzić będzie jego siostrzenica.

Maxo Kream urodził się w 1990 roku, rapową karierę zaczynał w 2012 wydanym własnym sumptem materiałem "Retro Card". W 2013 roku ukazało się "Quicc Strikes", dwa lata później "#Maxo187", W 2016 usłyszeliśmy "Persona Tape", zaś ostatni niezależny materiał rapera "Punken" ukazał się w 2018 roku. Mogliśmy na nim usłyszeć kawałki z gościnnymi udziałami Trippie Redda czy 03 Greedo. "WEIGHT OF THE WORLD" będzie follow-upem do wypuszczonego w 2019 roku nakładem RCA i Roc Nation, świetnie przyjętego przez krytyków albumu "Brandon Banks". Czekamy!

Maxo Kream - GREENER KNOTS (Official Video)

polski rap gówno
maxo big homie. ciekawe premiery w tym miesiącu.
Miami stick drill
Maxo nawet nawet, pierwszy raz słyszałem go na feat. u Playboi Carti w Fetti zaraz jak to wyszło, miałem posprawdzać a wyszło tak że do tej pory tylko jakiś pojedynczych tracków się nasłuchałem i dopiero jakieś 2 miesiące temu przesłuchałem całe Punken. Ale ta nowa płyta wleci na odsłuch zaraz jak wyjdzie, singiel z Tyler'em słyszałem już dawno i zachęcił do sprawdzenia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>