Polacy wyprodukowali numer na płytę Kanye Westa i Ty Dolla $igna!

I to jest news! Polscy producenci Shdow i Hubi wspólnie z Timbalandem zrobili bit do kawałka, który znajdziemy na nadchodzącej płycie Kanye Westa i Ty Dolla $igna zatytułowanej "Vultures".

Kanye puścił snippet numeru "F*CK SUMN" podczas listening party, które zorganizował w Miami. Gościnnie w utworze udzielają się Playboi Carti i Quavo. Informacją o tym, że panowie zrobili bit wspólnie z Timbo, podzielił się Shdow na swoim Insta Story.


Shdow to producent  mający na swoim koncie współpracę m.in. ze Smolastym, Tymkiem, czy Gedzem. Robił, chociażby bit do tytułowego numeru na "Hotel Maffija 3". Dwa lata temu dostał propsy od Timbalanda po tym, jak ten zachwycił się jego produkcjami, słuchając ich na żywo na Twitchu. Hubi też jest mocno aktywnym zawodnikiem na rodzimej scenie. Nagrywał między innymi z Żabsonem, Young Igim, Hodakiem, schafterem i Kazem Bałagane.

Jak w ogóle doszło do tej współpracy? "Wysłałem bity do Timbalanda w październiku i zadzwonił do mnie miesiąc później że mamy numer na ¥$" - powiedział Shdow zapytany przez Hype'a.

Timbaland go crazy after he heard my beats live on Twitch

SB Maffija - Hotel Maffija 3

Kaz Bałagane - Mikołaj Koper @Young Guavo & Hubi (OFFICIAL VIDEO)

kalafiorek69
kanye weest to precel

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>