Wiktor z WWA

Wiktor z WWA

video
dodano: 2019-09-27 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wraz z zamknięciem preorderu "Miłości, nienawiści, baletu", Wiktor z WWA publikuje najbardziej wykręcony klip promujący album. Kawałek "Mumble" wyprodukował megot.

video
dodano: 2019-09-17 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dwóch reprezentantów polskiego r'n'b łaczy siły w nowym singlu promującym nadchodzący longplay Wiktora, "Miłość, nienawiść, balet". Za podkład odpowiada stały współpracownik Wiktora, Fast Life Sharky.

video
dodano: 2019-08-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Na mapie warszawskiego podziemia ewidentnie uwagę skupia kilku młodych graczy wyróżniających się talentem, stylówką a zarazem konsekwentnym podejściem, owocującym w regularne wypuszczanie nowej muzyki. Jednym z nich jest Wiktor z WWA a "Miłość, Nienawiść, Balet" to projekt, który on sam postrzega jako przełomowy na swojej drodze.

"Muzyczna podróż pełna przygód, zaklęta w osiemnastu utworach będących pokazem wokalnych umiejętności wędrowca" - tak wita nas info prasowe. A co do zaoferowania ma Wiktor? Sprawdźcie 4 opublikowane już single oraz preorder, cały album ukaże się 27 września (szczegóły w dziale Premier Płytowych) i usłyszymy na nim m.in. Smolastego, Frostiego Rege, VBS'a, Fonciaka czy Pablo Novacciego.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-19 01:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Muzyczna podróż pełna przygód, zaklęta w osiemnastu utworach będących pokazem wokalnych umiejętności wędrowca. Wiktor z Wwa to doświadczony podróżnik, a jego "Miłość, nienawiść, balet" to prawdziwy Rajd Dakar przez życie. Posiadając tę płytę możesz być szczęściarzem. To właśnie Tobie przyszło słuchać pamiętnika tego artysty. Pamiętnika o miłości, o nienawiści, o balecie. O otaczającej, nie rzadko bardzo bolesnej, ale nadal emocjonalnie odbieranej rzeczywistości. Dla Wiktora jest to swego rodzaju rozliczenie się z przeszłością. MNB zamyka pewien etap i rozpoczyna pewien, pewny, nowy. Może być Twoim przyjacielem, który otworzy z Tobą flaszkę pełną młodzieńczych przeżyć, i lejąc je do głębokiego kielicha, tchnie w Ciebie inne, drugie życie.

video
dodano: 2019-03-18 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ancymony (prod. 360NET.WORK)

"Highendowa muzyczna inicjatywa, która na nowo zdefiniuje podziemną scenę" - tak zapowiada swój projekt 9 młodych raperów i 2 producentów z różnych stron Polski.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj minęło 5 lat od premiery "Płyty Roku" Eripe i Quebonafide, albumu wypuszczonego w ostatnich minutach 2013 roku, co było prztyczkiem dla przedwcześnie podsumowujących rok. W tym roku strzału aż takiego kalibru nie dostaliśmy, ale otrzymaliśmy parę ciekawych numerów...