Wiktor z WWA

Wiktor z WWA

dodano: 2020-05-18 21:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Janek Jaki, FVNKOVY, Fekir

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Do tej pory skupialiśmy się na nazwiskach z reguły znanych szerszej publiczności. Tym razem zerkamy na podziemie.

video
dodano: 2019-09-27 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wraz z zamknięciem preorderu "Miłości, nienawiści, baletu", Wiktor z WWA publikuje najbardziej wykręcony klip promujący album. Kawałek "Mumble" wyprodukował megot.

video
dodano: 2019-09-17 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dwóch reprezentantów polskiego r'n'b łaczy siły w nowym singlu promującym nadchodzący longplay Wiktora, "Miłość, nienawiść, balet". Za podkład odpowiada stały współpracownik Wiktora, Fast Life Sharky.

video
dodano: 2019-08-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Na mapie warszawskiego podziemia ewidentnie uwagę skupia kilku młodych graczy wyróżniających się talentem, stylówką a zarazem konsekwentnym podejściem, owocującym w regularne wypuszczanie nowej muzyki. Jednym z nich jest Wiktor z WWA a "Miłość, Nienawiść, Balet" to projekt, który on sam postrzega jako przełomowy na swojej drodze.

"Muzyczna podróż pełna przygód, zaklęta w osiemnastu utworach będących pokazem wokalnych umiejętności wędrowca" - tak wita nas info prasowe. A co do zaoferowania ma Wiktor? Sprawdźcie 4 opublikowane już single oraz preorder, cały album ukaże się 27 września (szczegóły w dziale Premier Płytowych) i usłyszymy na nim m.in. Smolastego, Frostiego Rege, VBS'a, Fonciaka czy Pablo Novacciego.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-19 01:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Muzyczna podróż pełna przygód, zaklęta w osiemnastu utworach będących pokazem wokalnych umiejętności wędrowca. Wiktor z Wwa to doświadczony podróżnik, a jego "Miłość, nienawiść, balet" to prawdziwy Rajd Dakar przez życie. Posiadając tę płytę możesz być szczęściarzem. To właśnie Tobie przyszło słuchać pamiętnika tego artysty. Pamiętnika o miłości, o nienawiści, o balecie. O otaczającej, nie rzadko bardzo bolesnej, ale nadal emocjonalnie odbieranej rzeczywistości. Dla Wiktora jest to swego rodzaju rozliczenie się z przeszłością. MNB zamyka pewien etap i rozpoczyna pewien, pewny, nowy. Może być Twoim przyjacielem, który otworzy z Tobą flaszkę pełną młodzieńczych przeżyć, i lejąc je do głębokiego kielicha, tchnie w Ciebie inne, drugie życie.

video
dodano: 2019-03-18 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ancymony (prod. 360NET.WORK)

"Highendowa muzyczna inicjatywa, która na nowo zdefiniuje podziemną scenę" - tak zapowiada swój projekt 9 młodych raperów i 2 producentów z różnych stron Polski.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj minęło 5 lat od premiery "Płyty Roku" Eripe i Quebonafide, albumu wypuszczonego w ostatnich minutach 2013 roku, co było prztyczkiem dla przedwcześnie podsumowujących rok. W tym roku strzału aż takiego kalibru nie dostaliśmy, ale otrzymaliśmy parę ciekawych numerów...