Eten

Eten

video
dodano: 2017-03-21 20:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Nie ma lepszego rozpoczęcia wiosny, jak premiera z obozu Grill-Funk. Dzisiaj Bleiz opublikował klip do kawałka "Nie ma problemu" z gościnnym udziałem Greena i Jazzy. Przy produkcji teledysku wzięło udział ponad 20 tancerzy z grupy Street Dance Studio z Garwolina. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Damian Michalak z Dobre Kino Studio. Numer promuje album "Grill-Funk 2", który wciąż jest w sprzedaży. Obrazek znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-07-24 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Troszkę przedłużył się nam tydzień z Bleizem, ale może i dobrze, bowiem prawdziwą wisienkę na muzycznym torcie warto zostawić na sam koniec, a jest nią najświeższy krążek reprezentanta Wrocławia. "Grill-Funk 2" bez cienia wątpliwości to najlepszym albumem, jaki Antek wypuścił od pierwszego "Grill-Funku". Sentyment do pierwszej kooperacji z Etenem będę miał chyba już zawsze, z "Wroakland Mixtape" nie wszystkie tracki siadły, jak powinny, choć kilka perełek można wskazać. "Aloha-Grill" miał jeden z najlepszych tracków, jakie słyszałem w 2015 roku na rodzimej scenie (chyba nie zdziwi was to, że wyprodukował go właśnie Eten, co nie?). A "Grill-Funk 2"? Od pierwszego do ostatniego numeru płynie z głośników słoneczny vibe, chillout i zaraźliwy luz, który pasować będzie nie tylko w letnie dni, ale i w zimowy mróz, przenosząc przynajmniej stan umysłu w cieplejsze rejony. Chciałeś dobry rap, to przywracam Ci nadzieję - rapuje w "Prawie Jak Intro 2" gospodarz. Istotnie, tak jest. A nawet lepiej niż dobrze.

video
dodano: 2016-07-19 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Krótko po wypuszczeniu "Grill-Funku", Bleiz połączył siły z Prysem i w 2009 roku oddali w ręce słuchaczy "Wroakland Mixtape". Mixtape tylko z nazwy, albowiem na krążku nie było ani jednego "kradzionego bitu". Gospodarzy produkcyjnie wsparły takie asy, jak Zioło, Udar, Eten, czy Mowglee, zaś na mikrofonach m.in. Człowień, Shot, czy też Rekord. Z tego właśnie materiału pochodzi numer "Mamy przepis", będący swoistą definicją idei Grill-Funku. Na bicie mistrz w swoim fachu - Eten, na refrenie Jazzy. To nie mogło nie zabanglać.

video
dodano: 2016-07-05 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Grill-Funk przedstawia trzeci teledysk promujący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Tam gdzie ty" gościnnie udzielilił się Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2016-07-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wczoraj swoją premierę miał drugi krążek Bleiza nagrany wspólnie z Etenem - "Grill-Funk 2". Duet powrócił do współpracy po 8 latach od wydania pierwszej odsłony "Grill-Funku", dając słuchaczom na wakacje krążek, który towarzyszył będzie na niejednej działce, murku, czy skąpanym w słońcu skwerku i podwórku. Gościnnie udzielili się m.in. Otsochodzi, JNR Getlost, Green i Abel. W rozwinięciu możecie zapoznać się z odsłuchem całości krążka oraz znajdziecie link do zamówienia wersji fizycznej.

dodano: 2016-06-27 15:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UrbanRecTV i Grill-Funk przedstawiają drugi teledysk promujący nadchodzący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Noce Niespokojne" gościnnie udzielili się JNR i Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-06-12 20:56 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Jeżeli pamiętacie pierwszą część, którą promował singiel "Nie Wymawiam Na Głos" z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa i Jazzy, to część druga tylko zaostrza apetyt na kolejną dawkę dobrej muzyki. Jak wczoraj można było dowiedzieć się na fanpage'ach Bleiza i Grill-Funk'u - "Grill-Funk 2" ujrzy światło dzienne już w te wakacje! W rozwinięciu znajdziecie pierwsze szczegóły i przesłanie od gospodarza projektu.

dodano: 2011-11-30 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)


PHFNG ft. Kamel "Rap Pełną Gębą" (2011)

Dlaczego: Z radością, jako pierwsi prezentujemy wam nowy teledysk poprawiającej nasze humory od wielu już lat grupy PHFNG. Choć chłopaki nie są jeszcze tak starzy jak wskazuje na to teledysk, to ich wspominki z oldschoolu są nie tylko barwne, ale na dodatek dowcipne i wzbudzające sympatię. Teledysk promuje szósty album grupy "Nie Wiem Co Mnie Tak Porobiło Chłopaku".