Jazzy

Jazzy

video
dodano: 2017-03-21 20:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Nie ma lepszego rozpoczęcia wiosny, jak premiera z obozu Grill-Funk. Dzisiaj Bleiz opublikował klip do kawałka "Nie ma problemu" z gościnnym udziałem Greena i Jazzy. Przy produkcji teledysku wzięło udział ponad 20 tancerzy z grupy Street Dance Studio z Garwolina. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Damian Michalak z Dobre Kino Studio. Numer promuje album "Grill-Funk 2", który wciąż jest w sprzedaży. Obrazek znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2016-07-19 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Krótko po wypuszczeniu "Grill-Funku", Bleiz połączył siły z Prysem i w 2009 roku oddali w ręce słuchaczy "Wroakland Mixtape". Mixtape tylko z nazwy, albowiem na krążku nie było ani jednego "kradzionego bitu". Gospodarzy produkcyjnie wsparły takie asy, jak Zioło, Udar, Eten, czy Mowglee, zaś na mikrofonach m.in. Człowień, Shot, czy też Rekord. Z tego właśnie materiału pochodzi numer "Mamy przepis", będący swoistą definicją idei Grill-Funku. Na bicie mistrz w swoim fachu - Eten, na refrenie Jazzy. To nie mogło nie zabanglać.

video dnia
dodano: 2015-06-12 01:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Proceente & Bleiz świętują dziś premierę wspólnego albumu "Aloha-Grill". W przeddzień oficjalnej daty ukazania się płyty na rynku, raperzy zorganizowali listening party w stołecznym klubie Iskra, zwieńczone krótkim koncertem, podczas którego na scenie pojawili się Łysonżiego Dżonsona oraz Ninja z Okolicznego Elementu. Ukoronowaniem wieczoru był występ Kuby Knapa i Emila G.

Tymczasem dziś prezentujemy kolejny singiel z albumu "Aloha-Grill", a konkretnie klimatyczny teledysk "Podwieź mnie". Gościnnie w kawałku pojawiają się Sarius i Magda "Jazzy" Dzięgiel, muzykę wyprodukował mr. Onte. Za realizację teledysku odpowiadają Kuba Goliński i Adam Zawalich.

video
dodano: 2012-10-27 13:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

300 Mil Projekt - Człowiek feat. Jazzy, Tek'', Deobson, Dj Jarzomb [OFFICIAL VIDEO]

Pierwszy singiel z płyty 300 Mil Projekt z udziałem Bonsona i HuczuHucza to jeden z lepszych w moim odczuciu numerów minionego roku. Teraz, już po premierze albumu, otrzymujemy teledysk do numeru z Deobsonem, Tekiem i Jazzy. I co? I znów jest mega klimatycznie, a Deobe sam zmusza nas do tego by napisać "chcemy drugie solo!".