Prys

Prys

video
dodano: 2016-07-19 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Krótko po wypuszczeniu "Grill-Funku", Bleiz połączył siły z Prysem i w 2009 roku oddali w ręce słuchaczy "Wroakland Mixtape". Mixtape tylko z nazwy, albowiem na krążku nie było ani jednego "kradzionego bitu". Gospodarzy produkcyjnie wsparły takie asy, jak Zioło, Udar, Eten, czy Mowglee, zaś na mikrofonach m.in. Człowień, Shot, czy też Rekord. Z tego właśnie materiału pochodzi numer "Mamy przepis", będący swoistą definicją idei Grill-Funku. Na bicie mistrz w swoim fachu - Eten, na refrenie Jazzy. To nie mogło nie zabanglać.

video
dodano: 2012-07-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wydane nakładem TuWolnoPalić "Na Złej Drodze Do Lepszych Czasów" to legalny debiut rezydującego we Wrocławiu Prysa. Nasycony wakacyjnym, chilloutowym vibe'em krążek, w którym palce maczał również Święty, ukazał się w poprzednim miesiącu, do sklepów stacjonarnych trafił w ostatnich dniach a my z duetem Prys & Święty spotkaliśmy się dosłownie 2 godziny przed finałem Euro 2012. Gdzie? Oczywiście pod warszawską Strefą Kibica, korzystając z ostatnich minut jej istnienia.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-06-21 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)
Prys jest aktywny na scenie od tak dawna, że aż dziw, że "Na Złej Drodze Do Lepszych Czasów" to jego pierwsze w pełni oficjalne wydawnictwo. Warszawskie Tu Wolno Palić wydaje się być idealnym miejscem do publikacji jego specyficznej muzycznej jazdy, a fakt, że produkcją albumu zajęli się do spółki Stona i Święty daje gwarancję świetnego muzycznego klimatu.

Album mieliśmy przyjemność testować od miesiąca i jako towarzysz pięknych, letnich dni sprawdził się... No właśnie jak? Zapraszamy do lektury premierowej recenzji "Na Złej Drodze Do Lepszych Czasów".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-10-31 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
"Wroakland Mixtape", pomimo tego, że jest bardzo relaksujący, a pod względem bitów stoi na morderczym poziomie, nie przekonał mnie do siebie na tyle, żebym katował go dłużej niż parę razy tego lata. Zwrotka Prysa na "Pchaj To Z Taśmy" Jota brzmiała już lepiej. Mam wrażenie, że z rapem tego typa, który dostajemy przecież nie od wczoraj, trzeba się oswoić. Chyba mi się udało.

"Miłośnik Kłótni W Kłótni O Miłość" to tytuł, który sugeruje znacznie poważniejszy materiał niż ostatni mixtape z Bleizem. Słusznie. Co ciekawe, to chyba najlepsza rzecz jaką dotąd nagrał. Zapraszamy was na naszą przedpremierową recenzję albumu!