Tommy Cash

Tommy Cash

wydarzenie
dodano: 2022-11-02 11:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Jedna z najciekawszych postaci na europejskiej scenie, a także współtwórca jednego z głośniejszych singli w Polsce w 2021 roku ("Benz Dealera" z Quebonafide). Znany i lubiany u nas estoński raper Tommy Cash tym razem wpadnie do Polski na konkretną trasę!

kategorie: Świat, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-04-02 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Tommy Cash już dziś wystąpi w Warszawie w klubie Palladium (support zagrają Pete & Bas). Wczoraj za to opublikował niecodzienny film na swoim kanale - ogłosił w nim, że kończy z muzyką po to, by zostać najszybszym dostawcą jedzenia na świecie. W materiale pojawia się też Skute Bobo.

Tagi:
dodano: 2022-03-27 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Rotacje koncertowe nie ominęły festiwalu World Wide Warsaw, który nie odbędzie się w takiej formie i skali jak miał - jednak wciąż czekają nas najciekawsze rapowe wydarzenia w jego ramach. Warszawę odwiedzą m.in. estoński raper Tommy Cash oraz duet brytyjskich rapujących seniorów Pete & Bas.

dodano: 2022-03-02 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Estoński raper rusza niedługo w europejską trasę koncertową, w której odwiedzić ma też Warszawę - z jej wykazu znikną za to Moskwa, Sankt Petersburg oraz atakowany obecnie Kijów.

wydarzenie
dodano: 2022-02-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jedna z najbarwniejszych postaci na europejskiej scenie, a równocześnie współtwórca jednego z głośniejszych singli w Polsce w 2021 roku. Świeżo po "Benz-Dealerze" do Warszawy wjedzie estoński oryginał, Tommy Cash!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Dziś producent głośnego "Benz Dealera" wystawił na sprzedaż szkic numeru, który pojawił się w sieci w formie snippetu w 2017 roku. Co ciekawe, produkt raczej nie jest przystępny cenowo dla każdego, ponieważ można go zakupić jedynie za kryptowaluty.

dodano: 2021-08-13 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wielu fanów na to liczyło... i podczas występu Tommy'ego Casha na Fest Festivalu doszło do wykonania jednego z najbardziej wyczekiwanych singli ostatnich lat. Do estońskiego rapera dołączył Quebo, obaj wjechali na scenę na miniaturowych Mercedesach, by wykonać "Benz Dealera". Sprawdźcie jak uchwyciło to oficjalne video od organizatorów oraz video z publiki.

dodano: 2021-07-23 13:55 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Masę atrakcji i muzycznych doznań dostarczy nam tegoroczna edycja FESTa. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by każdy uczestnik czuł się zaopiekowany, a żaden gatunek muzyczny nie został pominięty. W imię tej idei, FEST Festival zaprezentował nam hip-hopową odsłonę swojego line-up’u, a tam ksywy takie jak Tommy Cash, slowthai, Pezet, Mata, Bedoes, Jan - Rapowanie, PR08L3M, Sokół i wiele innych!

dodano: 2021-07-14 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

No i jest, "Benz-Dealer" wylądował. Po wielu zapowiedziach, dyskusjach i promocyjnych podkrętkach - oraz, jak czytamy w informacji prasowej, po dwóch latach pracy. Hype był ogromny, a czy wspólny singiel Quebonafide i Tommy'ego Casha spełnia oczekiwania? Zapytaliśmy o to kilku dziennikarzy z różnych mediów, komentatorów i aktywistów - będących równocześnie członkami gremium Popkillerów.

video
dodano: 2021-07-13 13:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

W końcu fani się doczekali - zapowiadany od klilku lat "Benz-Dealer" trafia do sieci, opatrzony spektakularnym teledyskiem, w którym mamy okazję zobaczyć m.in. boksera Mariusza Wacha

video
dodano: 2021-02-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rapowy Internet żył w ostatnich tygodniach poszukiwaniami "Benz Dealera". Czy wspólny utwór Quebonafide i Tommy'ego Casha jednak się ukaże? A może już się ukazał tylko nikt nie może go znaleźć? Czy Quebo podpowiada czy trolluje? Nad tym wszystkim zastanawiali się goście podcastowego podsumowania stycznia, zorganizowanego w ramach Magazynu Popkillera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Benz Dealer" to jeden z zapowiadanych numerów Quebonafide wokół którego zdążyło narosnąć wiele teorii. Pewne jest, że numer istnieje oraz, że pojawia się na nim zwrotka Tommy'ego Cash'a. Prawdopodobne jest też, że niedługo może się ukazać. Wskazuje na to tajemnicza playlista opublikowana na prywatnym profilu Quebo.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-25 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ciąg dalszy przygód Jakuba Grabowskiego. Tym razem prosto z Tallina i to w doborowej obsadzie.

dodano: 2019-08-14 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Cisza wokół Quebonafide wydaje się trwać w nieskończoność - raper jednak cały czas intensywnie pracuje, a na jesień przygotowuje QueFestival, gdzie znów nie zabraknie mocnych gości. Tym razem udało mu się zaprosić jednych z barwniejszych graczy na europejskiej scenie.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-02-13 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tommy Cash - twórca post-soviet rapu i autor piosenek takich, jak „Winaloto”, czy „Pussy Money Weed” ponownie odwiedzi Polskę na trasie promującej nowy album „¥€$”. Ekscentryczny artysta o wyrazistym i kontrowersyjnym wizerunku tym razem odwiedzi nas aż 3 razy!

Strony