Quebo i Tommy Cash "Benz-Dealer" - długo wyczekiwany numer w końcu w sieci!

W końcu fani się doczekali - zapowiadany od klilku lat "Benz-Dealer" trafia do sieci, opatrzony spektakularnym teledyskiem, w którym mamy okazję zobaczyć m.in. boksera Mariusza WachaPrace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają słuchaczy na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach.

Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image - studio, które pracowało m.in. przy filmie "Wonder Woman" czy grach z serii "Wiedźmin".

Teledysk do utworu "Benz-Dealer" został zrealizowany niezależnie, bez udziału marki motoryzacyjnej. 

reklama
Anonim
Kolejny durny numer z cykul: ja mam a ty nie masz... slepy materializm
Anonim
2 leszczy na beat'cie, numer dno. Tommy Cash chciał zgrywać światowego raperka a skończył dogrywając się do polskich whacków.
polski rap gówno
kto czekał ten czekał. fani prawdziwego rapu czekają na album Drake’a albo nowe rzeczy od Uziego a nie jakieś farbowane pajace
Anonim
Drake i uzi prawdziwy rap dobry żarcik ci się udał
FRU
Akcja podobna do tej z filmu Przekręt. Polecam obejrzeć
immortal tech
Znowu ta sztuczna pewność siebie oparta o zewnętrzne rzeczy. Wyolbrzymianie. Patrzcie jaki jestem fajny, mam to i tamto, zero wartości

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>