B.R.O odpowiada na zarzuty o przespanie swojego momentu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-18 14:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

B.R.O ostatnio zdradził, że odchodzi od stylistyki rapowej, i że ma dosyć szufladkowania jego twórczości. Hype przypomniał artykuł z Hip Hop Nigdy Stop przytaczający zestawienie raperów, którzy przespali swój moment, umieszczając w nim właśnie B.R.O. Artysta zareagował pod postem długim komentarzem, negując słuszność znalezienia się w zestawieniu.

"Weź sobie odpal mój vlog-dokument 'Mówi Mi Kuba' gdzie jest pokazany cały 2019 rok i powiedz czy to wygląda na przespanie tematu. 5 odcinkowy dokument znajduje się na moim 'przespanym' kanale, który ma 'zaledwie' blisko pół miliona subów. 2020 miał być koncertowo jeszcze mocniejszy niż 19' tyle, że wiadomo co pokrzyżowało te plany i na to niestety już wpływu nie mam. To, że ja się bawię muzyką i mam wyjebane na rapowe konwenanse jeszcze nie znaczy, że coś przespałem. Wbrew pozorom to chyba dopiero się wybudzam mam wrażenie. Dla tych zmartwionych moją osobą to preorder nowego materiału idzie bardzo przyjemnie. Pis joł!" - piszę B.R.O w komentarzu pod zestawieniem.

Potem jeden z komentujących zarzucił B.R.O, że ten stał się "wyjcem w panterce", na co artysta odpowiedział tak: "Jak rapowanie to dla Ciebie muzyczne opus magnum to dziękuje Bogu, że tacy ludzie już mnie nie słuchają. Kawałki jak Perpetuum Mobile mogę pisać i nagrywać codziennie tyle, że to nie stanowi już dla mnie absolutnie żadnego wyzwania i grama zajawki. A teraz idę posiedzieć w panterce, w swoim "przespanym" studio i pełen smutku będę patrzył się na te złota i platyny co wiszą na ścianie za te moje wyjce."

Screeny wypowiedzi znajdziecie poniżej.

Galeria

Tagi: 

Real HH 90
Co do B.R.O to nie mam konkretnej odp na temat tego gościa bo co teraz to wychodzi to wiadomo jeszcze większe gówno połączone z marnym stękaniem jaki k...wa rap są nieliczne wyjątki ale jest mało bo to co teraz wyprawia się to samo gówno przez duże G dlatego wolę posłuchać sobie WWO,Jędkera,Pono,Obywatela Mc,niż to gówno w stylu Hellfield, Kubańczyk,Bandura,White 2115 czy też Blacha chociaż słucham teraz więcej dobrej muzy a jeżeli chodzi o rap to tylko Stany w szczególności Underground lat 90 tzn Brooklyn,Bronx,Queens, ogólnie cały Nowy York i nie tylko np. Sho -Nuf, Roughneck Soldiers, Amar, Gauge The Mental Murdera, Mr.Voodoo(Natural Elements), Dysfunkshunal Familee, Finsta Bundy, Mad Vibes, albo też The Mischievous LQ And The Mad Mischief Crew ja się nie wychowałem się na polskim rapie bo nie od dziś to pokutuje że tylko polski rap ale to jest moje zdanie.
Bro warek
Czemu Ci wszyscy chujowi raperzy zawsze jak skumaja że są chujowi i odbijają od rapu to twardo idą w przekonanie że 'ja poszerzam horyzonty, rapowe nutki bym mógł pykać dupą srając'. No wyobraź sobie że byś nie mógł bo jesteś C H U J O W Y na maxa i się nie tłumacz jakimiś farmazonami xd
Ciekawe
Pisze ze nie przespał ale jednak się wybudza... taka to logika
Prozak 2.0
B.R.O szuka swojej luki swojego miru gdzie będzie mógł się odnaleźć wyłapać kilku słuchaczy i zrobić ,,sos" . Kwestia odsłuchu moim zdaniem koleś jest asłuchalny ale to tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgodzić . Co do naśladowania przez niego The Weekend to tak jakby przyrównać że Maluch naśladuje Ferrari co prawda te same Sample , ale daleko mu do Amerczyki na razie to nawet i na Warszafke za cienko . Bro idz lepiej graj pop .
Pawel Dzierzanowski
Ten gość się chwali że wisza na ścianie złota i platyny ale gościu za rap a nie za pop i disco polo otrzasnij się gosciu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>