Tau odsłania singiel i preorder albumu - gościnnie Sarius czy B.R.O!

Niedawno Tau pojawił się na gali rozdania Popkillerów, gdzie zgarnął statuetkę za najlepsze wydanie roku a teraz zgodnie z zapowiedzią, którą rzucił ze sceny odbierając nagrodę - rusza z promocją kolejnego materiału. "Kod"' to pierwszy singiel promujący najnowszy album Tau pt. "Ikona". Za muzykę odpowiada... 14-letni syn Tau. Teledysk to dzieło 9LITER FILMY.

A oto co czytamy o płycie w informacji prasowej:

"Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób - każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga. Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie - taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: "Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna - wielka rozpacz...?'". Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. B.R.O, Małach, Sarius, ZBUKU czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r. gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa. Do tego czasu "Ikonę" zamawiać można w preorderze na www.BozonRecords.pl''.

Tau - Kod

Tagi: 

Jazzman
Świetny kawałek i klipo, zaskakująca lista gości, czekam z niecierpliwością
Traper Miłości.
Piotrze!, jeśli to czytasz Wszystko uleciało jak Marzenia i to dosłownie. Nie potrafię iść już za Bogiem jak Ty. Moją "Ikona"e z linijek "Kod"u zabrała Mi miłość Mojego życia, której nie potrafię wymazać od 8 lat z życia. Czy nie ma nic gorszego zatem niż śmierć? Tą drogą chcę okupować swoje rany? By nie dostąpić zbawienia? Ponoć powinniśmy się chcieć kłócić z Bogiem. Tylko dlaczego? Kiedy cena jest tak wielka.
prep
Nie rozumiem tego teledysku, ale brzmienie jest piękne. Tau to jeden z niewielu raperów, których podśpiewywanie mnie nie boli. Jest dobrze.
Słuchacz
Z całym szacunkiem ale jak można nie rozumieć tego teledysku. Może wsłuchaj się bardziej w słowa a zrozumiesz. Piękne to jest nie mogę przestać słuchać!
Jdhdbd
@prep nie jest to po prostu ukazane życie za jakim by podążał gdyby nie Bóg? Próżne w praktycznie wszystkich aspektach? Tak ja to widzę.
Rydzyk
Sprawdziłby się w Stanach jako TV Preacher
wiliams
Singiel jest naprawdę mocny. Tekstowo, muzycznie. Tau jest jednym z niewielu gości na scenie, który potrafi śpiewać i generalnie ma słuch i talent do muzyki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>