B.R.O: "Chcę wyjść z szufladki z napisem rap"

video
dodano: 2020-10-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Przy okazji nowego singla "SOS", B.R.O zdradził w jakim kierunku zmierza jego muzyka oraz, że nie chcę być przy niej kategoryzowany. Nowy kawałek to nawiązujący do lat 80 numer, w którym artysta zdobył się na przygotowanie układu tanecznego.

"Album 'DeLorean' powstał po to abym mógł nim podróżować w czasie, zwiedzać różne okresy oraz gatunki muzyczne i brać z nich to co najbardziej mi się w nich podoba. Zawsze marzyłem by zrobić taki album i wyjść z szufladki z napisem 'rap'. Nie chcę być w żaden sposób kategoryzowany, chcę zaskakiwać ludzi z każdym kolejnym projektem” - mówi B.R.O

Numer promuje album "DeLorean", który ukaże się 20 listopada, wspólnie z "NextLevel3", krążkiem trzymającym się bardziej rapowej formy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

B.R.O - SOS [Official Video]

Tagi: 

s.
Popik dla nastolatek...
s.
swoją drogą POPkiller?? czy promotor??
Paki
Bro, do szufladki rap to ty nigdy nie wpadles...
Mordki
Siemanko, ogólnie to mam w chooju, ale skoro raper pisze, ze to nie jest rap to po jakiego grzyba ten artykuł pojawia się na stronie która w swojej domenie ma nazwę POP KILLER? I udostępnia coś takiego?
Real HH 90
B.R.O jak i KaeN idole gimbazy jeszcze 10 lat temu nigdy mi nie siedli jakoś nie moja bajka nic do nich nie mam ale nie mój klimat kiedyś gimbaza lubiła ich a teraz wiadomo co kręci tzw. młodzież A jeżeli chodzi o B.R.O co teraz wyprawia to nie jest dla mnie ale wiadomo rzecz gustu.
Waldemar
nigdy w niej nawet nie był
6x6=?
B.R.O. spełnia się jako wokalista całkiem dobrze ale tak jak wspominał sam artysta, skończył z rapem i teraz będzie robił pop czy dance więc nie widzę sensu pisać o nim na portalu stricte hiphopowym bo to tylko napędza falę hejtu z którą tak niby walczycie szanowna redakcjo. Pozdrawiam
Jacek88
A czy Wy wiecie co to jest popkiller lol xD
Popkiller
J/w

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>