B.R.O zamknął 2 nowe płyty - wśród gości... Tau czy Szymi Szyms

Jak się okazuje ostatnie dni B.R.O upłynęły na zamykaniu dwóch równolegle powstających albumów, "DELOREAN" i "NL3". Artysta poświęcił 10 dni na mix i master obu płyt. W ramach tego otrzymaliśmy tracklisty oraz listę gości na "NEXT LEVEL 3", wśród których znaleźli się m.in. Tau i Szymi Szyms.

"Ostatnie 10 dni były dla mnie masakrycznie wyczerpujące. Spędzałem w studio po 18h na dobę, pracując nonstop, aby jak najlepiej zrobić oba albumy. Uszy do wymiany." - pisze B.R.O. - "Dużo osób pewnie powie, że powinienem być cały czas i ciągle promować album i nakłaniać do zakupy. Ja uważam, że przy albumie najważniejsze jest to, żeby brzmiał jak najlepiej. Ja miałem do zmasterowania 2 albumy (łacznie 24 kawałki, ponad 80 minut muzyki) i na tym postanowiłem się skupić. Chcę wam dać jak najlepszego siebie w każdym wydaniu, rapowym (NL3) i popowym (DeLorean)."

"DeLorean" będzie płytą w całości pozbawioną gości, co innego "NL3", na którym znajdziemy m.in. Taua, Szymi Szymsa czy Kubańczyka. Poniżej na slajdach znajdziecie posty opublikowane przez B.R.O wraz z tracklistą albumu.

Szczegóły albumów znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Galeria

Jazzman
Tau ? o kuhwa, nie mogę się doczekać :D to będzie potężna bomba, co prawdą sam Jakub nie dorasta warsztatem do Piotrka ale i tak będzie ciekawie!
Popkiller
Jak wyżej. Dobre info.
Jshejdbd
Dokładnie człowieku jaranie❤️

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>