Piotr Cartman

Piotr Cartman

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-15 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Znajdujący się obecnie w szpitalu reprezentant QueQuality zdecydował się podzielić z fanami osobistym wpisem, w którym nakreślił turbulencje w swoim życiu prywatnym, z którymi musiał się ostatnio zmagać.

dodano: 2020-06-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Utwór "Kortyzol" to singiel promujący debiutancki album Piotra Cartmana o tytule "Strefa Dyskomfortu". Enigmatyczny raper zalewa w swoim numerze słuchaczy niebanalnymi wersami i dużą ilością ciekawych zabiegów. Za produkcję utworu odpowiada znany z wcześniejszych współprac z raperem Senso.

kategorie:
dodano: 2020-06-01 22:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Zdecydowanie nie jest to lekki materiał ale musi być taki ponieważ oddaje to jak się czułem pisząc go. Inaczej nie byłby autentyczny, lubię się bawić mrokiem i ciemnymi klimatami.  Pojawi się paru innych producentów ale głównie stawiam na współpracę z Senso bo totalnie kumamy siebie muzycznie i mamy zajawę na ten sam klimat. Lubimy agresywną, mroczną muzykę która wybija szyby z okien. Długo zastanawiałem się nad nazwą albumu, ostatecznie stwierdziłem, że 'Strefa Dyskomfortu' pasuje najbardziej. Tworząc ten projekt opuściłem swój ciepły kąt i wyrzucałem z siebie rzeczy które siedziały mi w głowie od dawna" - tak o swoim nadchodzącym materiale mówi sam artysta.

dodano: 2020-05-19 22:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Bober, VNM, Liroy

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Niedawno prezentowaliśmy Wam 10 oldschoolowych zwrotek, dziś czas na newschoolowe szesnastki. Tak, jak w przypadku staroszkolnych zwrotek - skupimy się na brzmieniu i klimacie a nie metryce autorów.

video
dodano: 2019-11-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Piotr Cartman, podziemny gracz, który podpisał się w tym roku kontrakt z QueQuality, wypuszcza singiel "BadTrip", promujący debiut artysty. Produkcją zajął się (!)ZVIERZ, a teledyskiem Haczkiewicz. Przy okazji premiery singla raper zdradził również, że na koncertach przestanie kryć się ze swoją tożsamością.