Barto'cut12 prezentuje kolejny singiel i startuje z preorderem "Sztucznych Kwiatów"

"Icy" to najnowszy singiel, będący trzecim promującym nadchodzący long play - "Sztuczne Kwiaty". Tym razem Barto'cut12 postawił na szalony lot, inspirowany brytyjskimi brzmieniami. Wraz z jego publikacją, wystartowała również przedsprzedaż. 

Płyta ukaże się w limitowanym nakładzie 500 sztuk i możecie zamówić ją tutaj. Dodatkowo, wytłoczona zostanie również płyta z samymi instrumentalami, a jej nakład wynosił będzie zaledwie 100 sztuk. 

Jak mówi notka pod klipem: "Drugi solowy album długogrający Barto'cut12 to podróż przez liczne inspiracje artysty. „Sztuczne Kwiaty” scalają ponad trzy lata pracy nad albumem, który dopracowywany był tak, by było to najdoskonalsze dzieło rapera i producenta z Jastrzębia-Zdroju. Gospodarz pracował nad tym, by na pierwszy plan wyszła tutaj liryka, tworząc całość jako konceptualny projekt, okraszony szaloną mieszanką dźwięków, począwszy od klasycznego rapu, przez inspirację techno, a skończywszy na rdzennych afrykańskich śpiewach. Gościnne występy dodatkowo urozmaicają ten projekt, nie brakuje tu bowiem zarówno doświadczonych na scenie raperów (Hades, Łajzol, Guzior), jak i przedstawicieli młodej fali (Holak, Skip, Peepz, DJ West). „Sztuczne Kwiaty” to niewątpliwie jednak z najbardziej intrygujących i zagadkowych premier tego roku w polskim rapie."

Tracklista:

01. Kwiaty kwitną w północ
02. Absta
03. Hypebbbumpy ft. Guzior
04. Miód i mleko
05. Jackpot ft. Hades, Skip
06. OYA
07. Warsztat moralny
08. TOY ft. Łajzol, Holak
09. Motherlode
10. ICY
11. Onychofobia
12. UNDO ft. Peepz, DJ West
13. Lumpy
14. Persyflaż
15. Pierwszy krok w chmurach
16. In my bed

 

Barto'cut12 — ICY

Tagi: 

reklama
Zioło OG legit
Siema tutaj jedyny Bartosz słuszny. Ten Bartokat jest asłuchalny przez wadę wymowy. Jakim cudem każdy zna jego ksywę jak poprzednia jego płyta ma na YouTube tysiąc odsłon tylko? On reklamy kupuje czy jak? Nikt tego słuchać nie chce chyba. Bez hejtu, ale ciężko go zrozumieć. Jak nawijał "jas skujwel jobił jajka kajakanaka" to dopiero ziomek mi uświadomił że to miało być ''raz skur wiel robił Jarka karakana"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>