Nowy klip od Respo, album "Rest" w czerwcu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-06-06 10:00 przez: IronMedia (komentarze: 0)

Po EP-ce „Regenera” poznańskiego rapera Respo, muzyk zgodnie z zapowiedzią idzie za ciosem i prezentuje swój najnowszy klip zapowiadający album „Rest”, który na rynku pojawi się w drugiej połowie czerwca.
„Respro” to mój najnowszy klip, który od 29.05 jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym kanale RPS Enterteymentmówi Respo. – Zachęcam wszytkich do sprawdzenia pierwszego singla zapowiadającego album Respo x Aist zatytułowanego „Rest” – dodaje muzyk.

Respo x AIST - ResproZa produkcję klipu odpowiada ekipa dotsite.pl. Respo to poznański muzyk i raper związany z zespołami Bękarty Formy, Headwind oraz grupą Upojeni Label. Swój solowy krążek „Rest” nagrał wspólnie z Aist'em – kompozytorem i producentem muzycznym, miłośnikiem muzyki soul oraz jazz, który razem z Respo i Alphą tworzy 3-osobowy skład Bękarty Formy. Płyta „Rest” swoją premierę ma mieć w drugiej połowie czerwca, najpewniej między 19 a 22. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnym fanpage'u rapera: https://www.facebook.com/respoprodukcja 

Respo, „Regenera” (EP), odsłuch - https://youtu.be/GhdR_mvIFaA?list=PLdDHVlStkOYkpAd_rr4zq9WYFdvyxraQT 
„Wpadłem się przywitać” (cuty DJ Soina): https://youtu.be/GhdR_mvIFaA
 „Męska Gra” - https://www.youtube.com/watch?v=FvtN8fn-y38
„Regenera” - https://www.youtube.com/watch?v=Cm9pAzP3fnc

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>