Deemz: "Jestem zawiedziony wynikiem 'Kruków' na Youtube"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Deemz zaskoczył ostatnio swoją kooperacją z Beatą Kozidrak, która znajdzie się na jego debiutanckiej płycie producenckiej. O dziwo ich wspólny numer nie zażarł na Youtubie i w ciągu dwóch dni wykręcił jedynie lekko ponad 60 tys. wyświetleń. Producent na swoim Instagramie nie krył rozczarowania tym faktem.

"Fuck YouTube. Nie ukrywam, że jestem zawiedziony wynikiem 'Kruków' na YouTube. Liczby to nie wszystko, ale ewidentnie wyszła jakaś krzywa akcja ze strony YouTube’a. Niemniej jednak wierzę, że płyta sama się obroni i zrobi na Was wrażenie. Z tego miejsca chciałbym podziękować każdej osobie, która zamówiła preorder i mnie wspiera." - pisze Deemz.

Poniżej przypominamy owy numer z Beatą Kozidrak i Sariusem.

***

Tagi: 

S
Jak jest kilka milionów w dobę to wielki sukces artysty, a jak 60 tysięcy to zły you tube - ma to sens. Nie płacz nie płacz
B-T
a ile też ma mieć wyświetleń? xd na swoim kanale ma 60-70-k subów i podobnie wyświetleń więc statystycznie każdy subskrybent wyświetlił, perfekcyjny zasięg płacz i artykuł żeby ludzie weszli i sprawdzili numer czy taki zły czy o co cho i tyle
jefe
Trzeba bylo nie wrzucac, przy premierze patoreakcji.
Garcia Aspe
A nie przyszło Ci do głowy geniuszu, że kawałek może po prostu nie przypadł do gustu słuchaczom lub nie wzbudził oczekiwanego zainteresowania. To nie jest wina youtube, tylko Twoja :-) mogłeś zrobić lepszą promocję, albo wybrać inny singiel. Tym wszystkim nowym i świeżym artystom wydaje się że wszystko im się należy z automatu. Obojętnie co wypuszczą, to myślą że zamknęli grę. Wylądujcie dzieciaki. Oprócz kilku zdolnych raperów młodego pokolenia, to generalnie jesteście bandą roszczeniowych, rozpieszczonych, bananowych, żałosnych beztalenci.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>