Pezet propsuje swojego nowego podopiecznego i poleca jego singiel

Pezet na swoich profilach pochwalił nowy singiel nowego członka Koka Beats - EMASA. "Nieodebrane" to utwór, promujący nadchodzący materiał warszawskiego rapera, który w całości będzie wyprodukowany przez Podhajskiego. Art Direction nad tym projektem będzie prowadzić Forin Studio.

"Showbiznes i całe to towarzystwo wzajemnej adoracji od dawna mnie irytuje. Nie wiem kiedy stałem się tego częścią. Po drodze poznałem gościa, który jest dobrym kumplem i dobrym raperem, więc polecam sprawdzić coś dobrego i świeżego od niego. Nie wiem nawet, czy jest to najbardziej aktualne, jeżeli chodzi o obowiązujące trendy, ale napewno jest szczere. Dla mnie materiał EMASA, który nadchodzi wielkimi krokami to bardzo dobra, mocna rzecz, bez kompromisów. Miejski, europejski styl bez kopiowania. Realtalk" - pisze Pezet o nadchodzącej płycie EMASA.

EMAS to raper, który działa na scenie od kliku lat. Jego ostatni album pt. „Pięć minut sławy” ukazał się nakładem QueQuality i zebrał bardzo dobre recenzje. Jest również współzałożycielem casualowej marki odzieżowej Ladra. Raper uczestniczył też w remiksie "Powiedz na osiedlu" Płomienia 81, nagranym wspólnie z Żytem i Małolatem.

Tagi: 

dexterxx
wczas ktoś dostrzegł. "Pięć minut sławy" album z 2016 powinien być debiutem już jeśli nie był...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>