Pezet z nowym singlem i specjalnym prezentem dla fanów

dodano: 2020-09-24 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ostatni dzień lata Pezet opublikował nowy singiel wraz z teledyskiem. Utwór nosi tytuł „Zonda”. Za bit odpowiedzialny jest tradycyjnie Auer.

„Zonda” to dla mnie filmowy opis pewnego rodzaju relacji, czegoś co mnie kręci. Jest to przerysowany obraz lata, imprezy i interakcji damsko-męskiej. Odrobinę narkotyczna wizja oddająca pewną chemię między dwojgiem ludzi. Chciałem nagrać coś naprawdę luźnego, niezobowiązującego. Lato się właśnie kończy, więc niech „Zonda” będzie jego dobrym wspomnieniem – mówi Pezet.
 
Kilka dni wcześniej Pezet ogłosił, że „Muzyka Współczesna” osiągnęła status podwójnie platynowej płyty. W związku ze zbliżającą się rocznica premiery albumy artysta zapowiedział również, że przygotowuje coś specjalnego.
 
Miło mi poinformować, ze „Muzyka Współczesna” osiągnęła status podwójnie platynowej płyty. Jest to najwyższe wyróżnienie jakie otrzymała kiedykolwiek moja płyta. Bardzo Wam za to dziękuję. Już niedługo rocznica premiery tego albumu, a z tej okazji pojawi się coś specjalnego - bądźcie czujni i sprawdzajcie www.pezet81.pl

Pezet - Zonda (prod. Auer)

Tagi: 

Anonim
Cienizna, przykro patrzeć co się z tym człowiekiem od 2008 porobiło, pezio jak jesteś taki luźny to zrób nową wersje kiedy powiem na osiedlu.
Dr.Dre
Lipa totalna ten kawałek tych wersów o samochodach nie powstydziłby się zespół disco-polo, a może Pezet to już jest disco-polo? W tym wszystkim najbardziej dziwne jest to, że te portale "HIPHOPOWE" Popkiller czy CGM promują taką szmirę. Ja rozumiem Pezet to legenda ale jest to legenda ktora od muzyki robionej z Noonem nie nagrał ani jednego porządnego albumu. Pezet w ostatnim czasie jest bardziej znany z ustawek z Pudelkiem niż dobrego rapu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>