Alan

Alan

dodano: 2021-07-12 13:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po debiucie albumu „Sajko Placebo” Alan rusza z kolejnym projektem – "BONFIRE". Wraz ze startem preorderu otrzymaliśmy tytułowy singiel, w którym gościnnie udzielili się Wiatr i Kinny Zimmer.

kategorie:
dodano: 2021-07-12 13:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Album jest zbiorem letnich, wakacyjnych numerów posiadających różnoraką tematykę, często nawiązującą do obecnego życia artysty. „BONFIRE” to wydarte serce, którego zadaniem jest rozpalić uczucia wszystkich słuchaczy swoim nowym, niespotykanym dotąd klimatem, nad którym Alan pracował przez ostatnie miesiące. Płyta jest zbiorem 15 numerów, które maja zobrazować nowe obliczę rapera, który jak dotąd zmagał się z demonami przeszłości, zamkniętymi w poprzednim krążku.

Podana data premiery nie jest oficjalną datą

Tagi:
video
dodano: 2021-04-04 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

FejzJESTM zaledwie niecały miesiąc pokazał światu swój kawałek "Antracyt", a już dziś do fanów trafił kolejny utwór. Numer nosi tytuł "Prospekt", a muzyk nagrał go we współpracy z Alanem i Milu!

Tagi:
video
dodano: 2020-11-06 17:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Alan, reprezentant HHNS Label, zaczął zdobywać popularność na początku tego roku za sprawą takich tracków jak "nie pytaj co brałem", czy "sztylet". Teraz raper przygotowuje się do wypuszczenia swojego debiutu "Sajko Placebo". Z tej okazji otrzymaliśmy pierwszy singiel z płyty, "gołębie serce". Ruszył również preorder albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-11-06 16:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Sajko Placebo” to pierwszy debiutancki album Alana, który ukaże się na rynku w połowie grudnia 2020 roku nakładem wytwórni HHNS LABEL. Płyta jest zbiorem 15 numerów (w tym dwóch remixów) obrazujących życie artysty na przełomie ostatnich miesięcy. "Sajko Placebo" to chore fazy i depresja, z którą raper zmaga się nieustannie od lat.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Mamy kolejny label na rapowej mapie. Do tego grona dołącza wyrosła z HipHopNigdyStop i dowodzona przez Hype'a marka HHNS Label, która poinformowała też o tym, że pierwszym zakontraktowanym raperem w szeregach jest Alan.

Tagi: