Kościół pw Bedoesa - czyli od trollingu do aukcji na WOŚP

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-05 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Ponad miesiąc temu doszło do zabawnego incydentu związanego z Bedoesem. Jeden z internautów w ramach żartu nazwał w Mapach Google kościół w gminie Lipka "Kościołem pod wezwaniem Bedoesa SBM". Kawał zapewne nie zyskał takiego rozgłosu, gdyby nie fakt, że gmina Lipka postanowiła stworzyć okolicznościowy kalendarz, przedstawiający różne ciekawe miejsca w gminie. Osoba, która projektowała kalendarz musiała korzystać z Map Google i nie zauważyć dziwnej nazwy kościoła. Tym sposobem do wójta gminy trafiło 200 sztuk takiego kalendarza, a ten sprawnie wykorzystał sytuację i skontaktował się z przedstawicielami rapera. W międzyczasie sprawa spotkała się z zainteresowaniem m.in. TVN-u, a ostatecznie znajdzie ona swój finał podczas tegorocznego WOŚP.

Bedoes, jego management i wójt gminy Lipka postanowili, że raper podpisze jeden z kalendarzy i zostanie on wystawiony na aukcję na rzecz WOŚP. W tym momencie cena kalendarza wynosi już 1675 zł. Link do niej znajdziecie tutaj.

Całą sytuacją, tak jak wspominaliśmy, zainteresował się TVN, który wyemitował reportaż o niej podczas programu Faktów. Bedoes również się w nim pojawił. Całość możecie zobaczyć poniżej.

Tagi: 

majster loko
kupie kalendarz bez podpisu za 15 zł
Niedziela
Mam nadzieję, że nie będziecie pisać o tej pseudo gali „walk” co wczoraj była
Jp3
Co Ty masz w głowie? Jeżeli nie interesuje Cie "pseudo gala" i nie chcesz o niej czytać, to po prostu przejdź obok tego obojętnie. Zauważam jakiś mental starych bab wśród ludzi. Nie ma o tym artykułów, bo jednak ktoś to całkiem dobrze trzyma łapę na moderacji, ale jakiś siusiak już się zawczasu napina, że zaraz pojawi się news i będzie musiał reagować swoim narzekaniem. Co za naród...niesamowite

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>