PlanBe i Sir Mich w pełni - nastrojowy album "Blue Moon"

współpraca płatna
dodano: 2024-04-12 18:01 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Dziś otrzymaliśmy nowy krążek od duetu PlanBe x Sir Mich. "Blue Moon" to album, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu na debiutanckiej "Insomnii".

Płyta to mieszanka różnorodności, zaczynając od przyjemnych, popowych brzmień w utworze z Roksaną Węgiel po oryginalne, trapowe flow z reprezentantem młodej sceny - Noah. Przeglądając tracklistę trudno przeoczyć utwór “Top Floor” w kolaboracji z Paluchem, który postanowił urozmaicić swój repertuar melodyjnymi partiami.

Trzy okładki reprezentują trzy osobne style muzyczne, którym przypisać można konkretne numery z tracklisty, jednak to już zadanie dla fanów. Z różnymi wydaniami fizycznymi wiąże się również akcja promocyjna, w której posiadacze płyt zostaną pogrupowani i wezmą udział w zdalnej sesji studyjnej z Plankiem. Bądźcie na bieżąco obserwując Planka na IG. Album zamówić możecie tutaj, poniżej tytułowy klip oraz odsłuch całości.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Sir Mich to jest talent. Podobnie jak Gibbs (nie tylko jako beatmaker) czy Ńemy (tak jak poprzednik). Kiedyś Sodrumatic się mocno wyróżniał, co się z nim stało?
Anonim
Złodziej ksyw i producent konfidenta, mocne collabo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>