Tede wypuścił nowy singiel - a już za moment winyl "Elliminati"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-19 19:06 przez: Redakcja (komentarze: 3)

No i nie ustaje ciąg newsów o Tede - to już czwarty w ciągu dwóch dni, do tego zawierający dwie informacje. Dziś pojawił się nowy singiel "Jeszcze Raz#". Natomiast już za tydzień ukaże się limitowany jubileuszowy winyl "Elliminati" - przypomnijmy, że w grudniu Tede zagrał koncert "Ellimination" na X-lecie tego albumu. Wydarzenie to zapowiadaliśmy w darmowym artykule, który mówił o historycznym DJ-secie DJ-a Buhha mającym tam miejsce.

Niestety nie udało nam się otrzymać akredytacji na ten koncert, więc nie mieliśmy dla Was relacji z tego, co się na nim wydarzyło. Tamtego wieczoru Tede zagrał m.in. na bitach z najważniejszych klasyków w historii polskiego rapu - wśród wykorzystanych podkładów były produkcje WWO, Płomienia 81, a także Peji ("Głucha noc"). W jednym z ostatnich odcinków Tedenoveli Tede zadeklarował, że wykorzystanie utworów było hołdem dla polskiego hip-hopu oraz przeprasza za użycie bitów bez zgody. Wypowiedź znajdziecie w 10:40 załączonego poniżej filmu.

Równocześnie dostajemy dziś od TDF'a kolejny singiel - nagrane na bicie Sir Micha "Jeszcze Raz#" to klasyczne hip-hopowe brzmienie i ujęcia m.in. właśnie z koncertu "Ellimination".

To chyba tyle nowości w 419 bezpłatnym artykule o Tede na łamach Popkillera - co ciekawe, sprawia to, że TDF znajduje się wśród top 3 raperów, o których w historii naszego portalu napisaliśmy najwięcej! Minimalnie wyprzedzają go jedynie Quebonafide oraz Peja, a my serdecznie pozdrawiamy całą trójkę.

Gal Amonit
No tak, skoro od początku przyznawał się, że wziął za to hajs (i do tego jeszcze hihihi ktoś tam, jakiś głupek wydał więcej na sprawdzenie, czy ziemia jest płaska), to jemu nic nie można zarzucić xD Uderz w stół to zacznie się odkręcanie kota ogonem i chowanie się za innymi. Klasyk
Loleusz
Szczepan się szczepi - to najlepszy klip tego resortowego idioty pod pięćdziesiątkę, któremu wydaje się w chorym umyśle, że ma ciągle siedemnaście lar
Anonim
I w czym problem? Ty na swoim smutnym etacie zachowujesz się jak 50 letni polski zgred

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>