Tede z listem do Young Leosi: "Zainspirowałaś mnie, poważnie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-24 15:02 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Tede wypuścił niedawno numer "Ten Hip Hop", gdzie rapuje na tle busa wymalowanego w graffiti a na koniec pojawia się Young Leosia. Dziś TDF opublikował wiadomość głosową, którą wysłał do Leosi, by namówić ją do udziału w utworze.

Jak się okazuje - numer został zainspirowany "Szklankami" Leosi, a dokładniej jej próbami przed koncertem Jimka na Stadionie Śląskim. Założycielka Baila Ella rapuje tam o swoich imprezach DJ-skich: "Cały kraj jara się moją bibką kiedy za stołem miksuję ten hip hop/ miksuję ten hip hop wszystko co zrobiłam to było dopiero intro".

"Tym mnie zainspirowałaś do tego kawałka. Na koncercie Jimka wsłuchałem się w kawałek 'Szklanki' i wyłapałem ten moment, który mnie zainspirował. Mówię poważnie" - mówi Tede i wyjaśnia Leosi w wiadomości jak widzi jej rolę, która miała polegać właśnie na zwieńczeniu całego numeru i nawinięciu ostatniego "ten hip hop". Finalnie jej kwestia była dłuższa, ale zgodnie z planem jej obecność zamyka utwór.

Jeden ze słuchaczy spuentował to pisząc pod filmem na YT "No i takimi gestami się robi atmosferę na święta. Żadnej zazdrości, tylko współpraca, to się liczy. Wesołych Świąt dla was wszystkich szalone mordeczki".

"List do Young Leosi" znajdziecie poniżej, a pod nim przypominamy sam singiel.

Sprawdź też: Tede, Onar i Wilku razem na scenie: "Wygrał hip-hop"

Tagi: 

Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Tede to synonim HipHopu pozdro dla kumatych
Anonim
Tede słowa lamus synonim, pozdro dla wszystkich donosicieli z wwa.
wTF
tede to synonim jak sqrwić hiphop z disco polo, i szczepanem co się zaszczepił. smunty koniec tego kiedyś dobrego rapera.
yyy o czym ty...
Tede synonim tchórzostwa i zakłamania, a wartości które wyznaje są odległe od rdzenia hip hopu w USA. On nawet nie mógłby nagrywać z tymi ludźmi na równi. To jest tak jakby dorosły facet bawił się w gimnazjalistę
CNE
Wartości rdzenia hip hopu w USA XDDDDDDDDDDDD
Widzew for life
Wiadomo że chodzi o SEX

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>