Big K.R.I.T. z 5. częścią sagi "My Sub": "Ballad Of The Bass"

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-26 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Tegoroczny, czwarty oficjalny album Big K.R.I.T.'a zaskoczył fanów przede wszystkim faktem, iż po raz pierwszy w karierze artysta z Mississippi zdecydował się oddać muzyczne stery w ręce innych producentów, samemu produkując tylko jeden utwór. W rezultacie dostaliśmy krążek inny od poprzednich, co spora część słuchaczy przyjęła jako powiew świeżego powietrza i nowy zastrzyk energii dla Króla; druga część natomiast komentowała, iż brakuje im klasycznego brzmienia, które znają z poprzednich płyt i za które pokochali muzykę K.R.I.T.'a.

Będący obecnie w trasie koncertowej po USA Krizzle postanowił powrócić więc do rapu na własnych bitach - i to z jakim przytupem! Do Sieci trafiła bowiem oczekiwana od 2017 roku, piąta część znanej i lubianej sagi "My Sub" o nazwie "Ballad of The Bass (My Sub V)". Szykujcie subwoofery, jest moc!

Big K.R.I.T. - Ballad Of The Bass (My Sub V) (Audio)

Pod spodem przypominamy też cztery dotychczasowe części "My Sub", które ukazywały się odpowiednio w latach 2011, 2012, 2014 i 2017:

Zachęcamy też do obejrzenia jedynego polskiego wywiadu z Big K.R.I.T.'em, który przeprowadziliśmy z przesympatycznym artystą tuż po wydaniu albumu "K.R.I.T. Iz Here". Dwuczęściowa rozmowa z polskimi napisami pod spodem:

KRIT HERE

Big K.R.I.T. - interview pt. 2 - Nipsey Hussle memories, "Outer Space", Cadillactica (Popkiller.pl)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>