Young Roddy

Young Roddy

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-06-25 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Choć do Compton czy Inglewood trochę daleko, to przynajmniej chwilowo pogoda nam się zgadza, przynajmniej w momencie kiedy to piszę. No i popkiller ma zamiar znowu zaserwować wam pięciopociskową serię, przed którą nie uchroni was żadna kamizelka kuloodporna. Dlaczego? Bo po raz kolejny w rozwinięciu znajdzie się coś dla każdego fana rapu. Mamy zarówno rozleniwioną (choć tym razem jakby troszkę mniej) ekipę Jet Life w składzie Spitta i Roddy, mamy podpisanego przez Stones Throw małolata Juliana Malone na bicie Exile'a, mamy Jona Connora i Gangsta Gibbsa robiących niezłą jatkę na trapowym bicie... Do tego doliczcie sobie nieoficjalny bonus do "Saaab Stories" Action Bronsona i Harry Frauda oraz nowy singiel Big Seana z gościnnym udziałem Weezy'ego i Jhene Aiko. Słabo?

dodano: 2013-06-11 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Young Roddy ft. 3d Na'Tee - "504 Radio" (Official Video)

Młody współpracowników walutowego Jet Life Young Roddy to chyba jeden z największych nieobecnych tegorocznych Freshmanów, chociaż nadal mam wrażenie, że nie dorósł jeszcze do materiałów na miarę jego pojedynczych numerów i zwrotek. W "504 Radio" z "Good Sense 2" towarzyszy mu Na'Tee, która oprócz nieprzeciętnych gabarytów tu i ówdzie dysponuje naprawdę poważnymi umiejętnościami. Roddy oczywiście też na poziomie, ale ten bit na przeoranym na wszystkie strony samplu trochę psuje wrażenie.

dodano: 2013-05-05 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)

Playoffy w pełni, wszyscy fani NBA niewyspani w pracach i szkołach, kontuzje mają coraz większy wpływ na przebieg wydarzeń na amerykańskich parkietach, a my... mamy tydzień z Freshmanami. Postanowiliśmy to jakoś połączyć. Pamiętacie jeszcze tekst Mateusza "Popkiller Euro 2012"? Idąc tym tropem postanowiłem przygotować dla was zestawienie 11 MC's, którzy nie znaleźli się w tegorocznym (ani żadnym wcześniejszym) zestawieniu XXL'a, chociaż w mojej opinii każdy z nich na to zasługuje.

Jako "Freshmenowi rezerwowi" zostali przeze mnie porównani do tegorocznych kandydatów do tytułu 6th man of the year, czyli najlepszego gościa z ławki w lidze. Zachęcam was też do komentowania tekstu i zostawiania swoich kandydatów do Freshmenów, którzy umknęli zaróno XXL'owi jak i Popkillerowi. Gotowi? Tip-off!

dodano: 2013-04-02 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Gdyby zależało to ode mnie Young Roddy z pewnością byłby w tegorocznej Freshman Class (jeśli nie w zeszłorocznej), a jego nieobecność osobiście uważam za duże nieporozumienie. Dla tych, którzy nie wiedzą dlaczego mamy kolejną porcję świeżej muzyki od najmłodszego żołnierza Jet Life. Co prawda pierwsza część "Good Sense" nie była mixtapem na miarę talentu i flow tego gościa, ale nie można zapomnieć, że przyniosła numery, które są jak kropka pod wykrzyknikiem stojącym za wielkim "WOW". Dzisiaj możecie za friko sprawdzić sobie drugą część i zobaczyć ile potrafi najzdolniejszy podopieczny Spitty. Gościnnie na mixtapie m.in. Styles P i Smoke DZA.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-12 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Niedawno od Curren$y'ego dostaliśmy kolejny mixtape zatytułowany "Priest Andretti", ale Spitta nie wytrzymałby bez premiery swojego kawałka przynajmniej trzy razy w tygodniu. Tym razem za pośrednictwem swojego Twittera zaprezentował luźny track, który nie zapowiada żadnego materiału - "Ex-Girls" z Young Roddym.

dodano: 2012-10-31 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Każdy kto obserwuje jego karierę w trakcie ostatnich kilkudziesięciu miesięcy, doskonale zdaje sobie sprawę, że Spitta nie zwalnia tempa. Olbrzymie ilości muzyki wypuszczanej na rynek dla wielu mogą się wydawać prognozą przesytu, który jednak jakoś nie następuje. Każdy kolejny mixtape i album cieszy się dużą popularnością, a niebawem przecież kontynuacja wspólnego projektu z Wizem. Dziś, w dniu Halloween dostajemy solowy mixtape Waluty - "Priest Andretti".

W tym roku ukazało się nie tylko długooczekiwane solo gracza z NO w Warner Bros. - "Stoned Immaculate", ale również epki "Here...: i "#1st28" nagrane do spółki ze Stylesem P z The Lox. W tym roku ukazało się też "Muscle Car Chronicles", a kiedy doliczymy do tego jeszcze zapowiadane na 2012 "Pilot Talk III" albo "Re-conversionalize" - follow up "Covert Coup" z Alchemistem to liczby zaczynają człowieka trochę przytłaczać. Z jego tempem wydawniczym nie zdziwiłbym się gdyby zdążył z obydwiema. Tymczasem wjechał "Priest Andretti", którego w całości możecie posłuchać w rozwinięciu.